Vkládání fotografií k příspěvku

FAQ - základní informace o práci s fórem, pravidla, poslání, kodex chování
Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 23 čer 2010 09:20

Založení soukromé galerie/uploudování fotek/přidání k příspěvku

Jděte do Uživatelského panelu - Nastavení a správa galerie - V - poté klikněte na Vytvořit osobní album

4796

4797

Poté klikněte na Vytvořit subalbum a pokračujte

Klikněte na vytvoření svého alba: ZDE

4798

v Názvu alba, popř. popis alba - odeslat

4799

Máte vytvořeno svoje vlastní album, do kterého nyní můžete uploudovat/nahrávat své vlastní fotografie. Musíte nejprve album otevřít, poklikem.

4800

Jste uvnitř a dáte Nahrát obrázek

4801

Imagename - jak se má buď jedna, nebo více fotografií jmenovat. {NUM} použijeme při nahrávání více fotek, vytvoří tak číselnou řadu: jak je vidět na obrázku: Imagename: Pequin {NUM}

Číslo 1 znamená, že číselná řada bude začínat od jedničky: tedy první obrázek bude mít název: Pequin 1

Pokud zaškrtnete políčko Nastaví název souboru jako název obrázku, tuto možnost zrušíme a zůstanou nám názvy fotek tak, jak je nahráváme z disku

Poté už jen vybereme fotky na disku a dáme odeslat

Výsledek vidíme zde

V horním rohu je možnost editování celého alba nebo vytvoření dalšího pod-alba.
NEWIMAGE nám umožní okno s dalším uploudem fotek

4802

Jak fotku přidat k příspěvku?

Klikneme na obrázek, který chceme přidat do příspěvku. Zkopírujeme jednu z možností, přímo do textu tam, kde chceme fotku mít. Na tomto fóru upřednostňuji především tuto metodu:

Kód: Vybrat vše

[album][/album]
4803

4804

4805

kolista
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 05 črc 2011 07:28
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod kolista » 25 zář 2011 09:13

Prosím o radu. Nezobrazují se mě fotky v textu. Na levé straně je jen rotující kolečko(a) z šedých teček. Při najetí na ně kurzorem se objeví nápis Loading. Na přiložené fotce označené červenou šipkou. Co dělám špatně. Doufám že se mě podaří vložit foto. Díky
[img]C:\User\Luboš\Pictures\nezobrazeni[/img]

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 25 zář 2011 09:41

kolista píše:Prosím o radu. Nezobrazují se mě fotky v textu. Na levé straně je jen rotující kolečko(a) z šedých teček. Při najetí na ně kurzorem se objeví nápis Loading. Na přiložené fotce označené červenou šipkou. Co dělám špatně. Doufám že se mě podaří vložit foto. Díky

[img]C:\User\Luboš\Pictures\nezobrazeni[/img]
Cílová složka C:\ je na Tvém vlastním disku, který mi bohužel nemůžeme vidět. Zkus nahrát fotografie na server chilli-fóra a potom sdílet ostatním pomocí tagu bbkódu [img] nebo [album]. Potom teprve budou Tvé fotografie viditelné i ostatní.

:wave:

kolista
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 05 črc 2011 07:28
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod kolista » 25 zář 2011 18:06

Asi jsem se špatně vyjádřil.Nevidím fotky v textu všech přispěvatelů fora, ale jenom rotující kolečko z šedých teček. Pokusím se znovu vložit fotku, kterou jsem vytvořil tlačítkem print screen. Pokud by se mě to opět nepodařilo nahlédněte do mojí galerie. Je to moje jediná fotka. Díky za radu

6552

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 07 říj 2011 13:49

kolista píše:Asi jsem se špatně vyjádřil.Nevidím fotky v textu všech přispěvatelů fora, ale jenom rotující kolečko z šedých teček. Pokusím se znovu vložit fotku, kterou jsem vytvořil tlačítkem print screen. Pokud by se mě to opět nepodařilo nahlédněte do mojí galerie. Je to moje jediná fotka. Díky za radu

6552
Vložil jsi buď špatný odkaz na fotogalerii nebo z imageshock, který dělá problémy a fotografie občas nenačítá.

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 11 lis 2011 19:11

Zdravím :wave:

Jistě jste si všimli, přibyly na fóru nové ikony a to v v Galerií fotografií a to:

Obrázek
Obrázek

Odkazy louží k jednoduššímu přístupu do osobních galerií fotografií a tak přiložení fotografií do příspěvku.

Ještě se zde objevila jedna ikona pod editorem textu.

Obrázek

Jednodušší vkládání fotek :wave:

Scoville heat unit
Stálý člen
Příspěvky: 249
Registrován: 19 čer 2014 16:40
Reputace: 113
Obrázky: 0

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod Scoville heat unit » 09 črc 2014 22:05

Nemohu uploadovat fotky do Galerie. Poté co vyberu fotky z hardisku svého PC do subalba, tak se neobjeví příkaz Odeslat, ale pouze příkazy Reset a Pokračovat. Po příkazu Pokračovat znovu vyberu fotografie a jsou mi nabídnuty příkazy Reset a Pokračovat... :veryhot: Help please! :-)

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání fotografií k příspěvku

Příspěvekod vavy.p » 09 črc 2014 22:24

jak je máš velký ty obrázky?? jak pixelově tak datově by měli sedět jinak je nenahraješ


Zpět na „FAQ - Všeobecné pokyny chilli fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host