Stránka 1 z 8

Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 18:40
od Baron z Žop
Zdravím pěstitelé z blízkého i dalekého okolí !!!
Jelikož sem se teď v pátek vrátil ze Zanzibaru a já stará huba mlsná která furt někde šmíruje po trzích ,obchodech ,bazarech kde by co strčil do břucha tak sem při cestě na výlet u cesty narazil na krám z ovocem a kupodivu tam měli i nějaký chilli. Na dotaz jak se to jmenuje mi Černý Mamby řekli, že je to pili pili. Vybral sem si 3ks chinesek a 2ks anumek a zaplatil za ně jeden dolar. Chinesky sem proto pracovně nazval One dolar. Kdo by měl zájem rád zdarma pošlu semínka!!! Napište mi jen Vaši adresu. Jelikož Zrzek domluvil pivko v Olomouci kde kromě něho byli ještě pánové Jacopo.F, Jeffes, Accuface tak těm sem semínka z čerstvého plodu podělil a všichni jsme svorně zakůsli do masa papričky... Chuťově ovocná,velmi šťavnatá s dostatečným palem který dokonale umrtví jazyk v hubě!
55035
55036
55037
55038

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 19:00
od Baron z Žop
No a tady fotečka z pátečního pivka s novýma Kámošema...
55039
Další foto už raději nééé... Zrzek má moc svítivý očka!!!

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 20:02
od tydzej
Tož vitaj doma, synku!

Doufám, že sis to tam užil a vrátil ses celý a zdráv. Myslím fyzicky :thumbup:

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 20:34
od Pedro
Čau barone.
Jak znám Černý Mamby, tak řekly, že ty co to snědli pak pili a pili :smile: a one dolar je jasná cena :thumbup: , ale trhy jako tam u mne. Prodavačky stejný a jen papričky o dost hezčí. A neřekly ti, že je to dobrý "na sílu"? :dunno: Hodím ti asi do sz adresu a zkusím jak chutná taková kráska ze Zanzibaru, i když jsem si řekl, že už nic dalšího nechci :dunno:. Promyslím to.

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 20:44
od accuface
Tož Barone, díky za super pokec i za semínka papričky ze Zanzibaru, dnes šla do hlíny, tak snad vyroste

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 20 led 2019 21:38
od Bacula
Ahoj Barone, jak jsem si myslela, že už nic dalšího nechci, semínka s příběhem jsou prostě NEJ :thumbup:

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 21 led 2019 07:30
od jeffes
I já děkuji za semínka a super pokec se super kořistí.. namočil jsem společně se semínkama od Zrzka a dneska jdou do země tak uvidíme jak poroste :jalapeno: :jalapeno: :jalapeno:

Re: Papričky One Dolar

Napsal: 21 led 2019 10:54
od Erben61
Moc pěknej report Baronku, ty kluku hezká marnotratná, s botama z toulavýho telete. :respect:
Papričky vypadají jedle a nasadils mi brouka do hlavy. Ty papričky na různých trzích kupuješ, já když je toho moc tak drobet na burze prodávám, možná by to chtělo angažovat nějakou šikovnou Mambu.....
A popravdě jeden dolar, když se to tak všechno přepočte, přihlédne se ke kupní síle obyvatelstva tam a tady je cena symbolická pro nás. Jistě taky něco zasadíš, takže já si počkám a v září na Vypalováku počítej pro mě s nějakým tím plodem. Takže se rozloučím závistivým zvoláním: Chilli, black pinkačkám a sušeným ušiskům zdar. :angry1: :wave: :tiphat:

PS: A kufa jako moravská sekce valíte bomby. To tady v Plzni je to mrtvý..... :dunno: všeci tu lejou do hlavy Gambáče a chilli kupujou v marketu. :rn: