Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Informace o papričkách, odkud pochází, proč pálí?
glorei
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 08 čer 2013 20:57
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod glorei » 05 lis 2014 04:03

No vidím, že pár lidí tu opravdu potěší neštěstí druhých :) Ale myslím to v tom dobrým smyslu :) To já při prvním pojídání Jolokie ( ještě jsem se toho bál tak jsem si to nakrájel na plátky a dával na rohlík s máslem :D ) jsem si celkem užil :) Druhý den pocit na oné místnost ( cca 10 min ) mi přišlo jako věčnost, jak jsem prosil všechny svaté ať mi pomůžou, no nakonec sem skončil ve vaně na dobrou hodinku :) No ale večer při porcování papričky sem si nechtěně promnul oko, ještě jsem nevěděl co ta mrška kapsaicin dokáže - myslel jsem, že budu volat zachránku :D ale chvilka pod tekoucí vodou to spravila...Nejhorší ale bylo, když jsme šli s mou milou spát...Chtěli jsem si udělat hezký večer - víno, romantický filmík a ejhle, tolika sprostých slov po jedné puse a jednom hmatu na ono místo jsem ještě nikdy od slečny neslyšel :) Hold blbost, některý místa jsou hold trošku více citlivější :) Dneska už se tomu jen zasmějeme, ale těch 24 hodin s papričkou mi opravdu stačilo a uvědomil si, že takhle jednoduchá manipulace asi nebude moc dobrá :)

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod proki73 » 05 lis 2014 07:08

glorei píše:Nejhorší ale bylo, když jsme šli s mou milou spát...Chtěli jsem si udělat hezký večer - víno, romantický filmík a ejhle, tolika sprostých slov po jedné puse a jednom hmatu na ono místo jsem ještě nikdy od slečny neslyšel :)
super zážitky pro příště doporučuji rukavice při porcování a co se týče te tvé koupele věř že je to k ničemu :) a cepsaicin v oku je nepříjemnej ale nemusíš volat sanitku :) a sto pusou něžnému pohlaví už se mi to taky stalo ale dalo se to přežít ale to druhe by mě stálo zivot :D

dango
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2013 16:00
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod dango » 05 lis 2014 12:44

glorei píše:.Nejhorší ale bylo, když jsme šli s mou milou spát...Chtěli jsem si udělat hezký večer - víno, romantický filmík a ejhle, tolika sprostých slov po jedné puse a jednom hmatu na ono místo jsem ještě nikdy od slečny neslyšel :) :)
mam podobnu skusenost :) sahnuti do oka, ci vrtanie v nose uz ani nepocitam, zopar pus milej uz tiez bolo s vyhresenim a raz sa mi tiez podarilo sahnut na one miesto. to bolo len veselosti doma :D :D ale prezili sme bez ujmy na zdravi a organoch

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod Dr.Pedr » 05 lis 2014 16:51

:firy: :firy: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod Colostomizer » 05 lis 2014 17:13

Taky se přidám ...

Minulý týden jsem krájel habanera a Nagu Morich, samozřejmě že bez rukavic, pač jsem přeci frajer a hrdina ... a vůbec ... je to cool, ne? :cool:

Další den ráno jsem od čtyř nespal, neboť mi hořely ruce ... Cca za tři dny jsem pak vyrazil do sauny a hádejte, co se asi stalo :-D Metodou klinického pokusu na vlastní osobě jsem tedy prokázal, že účinek kapsaicinu na TRPV1 receptor přetrvává opravdu, ale opravdu dlouho :tiphat:


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod proki73 » 05 lis 2014 17:21

Colostomizer píše:Taky se přidám ...

Minulý týden jsem krájel habanera a Nagu Morich, samozřejmě že bez rukavic, pač jsem přeci frajer a hrdina ... a vůbec ... je to cool, ne? :cool:

Další den ráno jsem od čtyř nespal, neboť mi hořely ruce ... Cca za tři dny jsem pak vyrazil do sauny a hádejte, co se asi stalo :-D Metodou klinického pokusu na vlastní osobě jsem tedy prokázal, že účinek kapsaicinu na TRPV1 receptor přetrvává opravdu, ale opravdu dlouho :tiphat:
joho tak to je pecka krájet bez rukavic a jako frajer sis měl pohrát ze svím pyjem :D ale podráždění rokou je taky fajn já to znám z česneku :cool:

Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod Colostomizer » 05 lis 2014 18:06

proki73 píše:
Colostomizer píše:Taky se přidám ...

Minulý týden jsem krájel habanera a Nagu Morich, samozřejmě že bez rukavic, pač jsem přeci frajer a hrdina ... a vůbec ... je to cool, ne? :cool:

Další den ráno jsem od čtyř nespal, neboť mi hořely ruce ... Cca za tři dny jsem pak vyrazil do sauny a hádejte, co se asi stalo :-D Metodou klinického pokusu na vlastní osobě jsem tedy prokázal, že účinek kapsaicinu na TRPV1 receptor přetrvává opravdu, ale opravdu dlouho :tiphat:
joho tak to je pecka krájet bez rukavic a jako frajer sis měl pohrát ze svím pyjem :D ale podráždění rokou je taky fajn já to znám z česneku :cool:
No, já ty papričky vždycky držím jenom za stopku a moc na ně nešahám ... ale i to málo evidentně stačí :)


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zbavit pálivosti chilli papriček?

Příspěvekod chilli-max » 05 lis 2014 18:25

No já jsem taky jednou potřeboval narychlo zpracovat nějaké ty haba, jolokie a myslím že tam byla i nějaká TSM. :firychil: :firychil:
Nějak jsem neřešil rukavice, říkám si, potom to umeju :dunno: A neumyl :firy: :firy: Následujících minimálně 5hod. mě hořely ruce, to se nedá popsat jak to byl nepříjemný pocit.
No a s pusama druhému pohlaví, šaháním na orgán druhému pohlaví i sobě, mám také zkušenost....manželka vrněla blahem :firy: :firy:
http://www.foto-tapety.cz


Zpět na „Všeobecné informace o chilli papričkách“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host