Pedro 2019

Venkovní pěstování chilli
Pedro
Stálý člen
Reputace: 971
Obrázky: 1130

Re: Pedro 2019

Příspěvekod Pedro » 16 srp 2019 00:04

Quentin_Bull_89 píše:
13 srp 2019 21:48
Super, radost pohledět. 👌 Jaký má dcera vůbec vztah k papričkám? Potatila se? 😀
Hele, dcerka je střelená jako já. Pěstování a chovatelství jí baví. Ale že by papričkovala, tak to ještě ne. Je jí 13 a zatím mi pomáhá, když dělám ty svoje majdy a nebo kouká jak jaká odrůda roste a jaké má plody. Ale je v pubertě a to není úplně období pro nějaké koníčky. :dunno:
Quentin_Bull_89 píše:
15 srp 2019 15:51
Pedro, jen tak mimo mísu, jak sis vůbec zvykl na ty dlouhé etapy v Africe? Já včera koukal na ČT1 na Cestománii, epizoda o Ugandě a řeknu ti, příroda nádherná, ale ta neskutečná chudoba. Když si člověk uvědomí, jaký standard u nás bere samozřejmostí... 🙄 Na dovolenou destinace asi good, ale být tam třeba čtvrt roku, to by byl i na mě asi silný šálek čaje.
Dlouhé etapy...nejdéle jsem tam byl 3 měsíce, to už je na budku. Jednou jsem tam byl více než dva měsíce, pak 14dní doma a zase 1,5 měsíce tam. To mě taky málem jeblo. Bývám tam ale většinou 1,5-2měsíce. Jinak je to tak, že já tam žiju jinak něž oni. Mám velký dům, security, auto s řidičem. Nakupovat chodím do supermarketu, na obědy do restaurací a věčeře někdy taky. Utratím za nákup to co je jejich minimální mzda. Prostě nějaký standart se snažím mít i tam. Žádné blafy z ulice a nebezpečné věci. Jen tam člověk prostě řeší spoustu věcí, které tady nemusí. Zajistit elektřinu, zásobu užitkové vody, benzín do záložního generátoru, kredity do telefonu... Člověku tam ale zase dojde co tady my řešíme za kraviny. Ale to celé můžeme probrat u piva.

accuface
Stálý člen
Reputace: 195
Obrázky: 68

Příspěvekod accuface » 17 srp 2019 00:06

Jestli budete někdy u piva probírat Afriku, rád bych se přidal, cestování je můj velký koníček, jen na něho nemám moc času. A v Africe jsem zatím nebyl a docela mě láká.

koniash
Stálý člen
Reputace: 1546
Obrázky: 365

Příspěvekod koniash » 17 srp 2019 23:56

:tiphat: já si k tomu vezmu asi portské :chsauce: :chsauce: :chsauce: sice už jsem docestoval,ale plk o dálavách veledobře snáším :thumbup:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Zpět na „Venkovní galerie pěstování chilli“