Švestková

Recepty na domácí pikantní omáčky
Bobo
Stálý člen
Obrázky: 79
Reputace: 148

Re: Švestková

Příspěvekod Bobo » 09 srp 2018 13:56

Tak i já se přidávám do fronty děkovatelů za tento recept. Něco jsem ubral, něco přidal, ale základ je právě z receptu od Pedra :thanx: Švestek je na zahradě dost, takže ještě jich dost přibude. Z chilli bylo použito Minirocoto, NSO a jako hlavní pohon BBM která se díky svému slabému kouřovému aroma který čokošky mají, skvělě ke švestce hodí. Přístí várku budou pohánět Nagabrain choco a 7 Pot Apocalypse, tak jsem zvědavej jestli bude poznat rozdíl. Vyrobeno ve dvou verzích palu, do té silnější jse pro odlišení přidal fialové potravinářské barvivo a musím říct že ta "švestková" fialová vypadá na živo mnohem vích sexy než na fotce :wave:

51461

51462

51463

51464

bobarňa
Stálý člen
Obrázky: 449
Reputace: 289

Re: Švestková

Příspěvekod bobarňa » 12 srp 2018 22:47

Na zahradě dozrávající strom slivoní / kde se v nich má vyznat - ryngle, blumy, pološvestky .../ :dunno: , tady na fóru vychvalovaný recept od Pedra, tož jsem do toho musel taky praštit a uklohnit si svoji první majdu. :jalapeno: Loni to byla jen sriracha, pasta duo-jiao, zeleninový ráj, lobovy kalňáky a kořeníčko.

Příprava ingrediencí - hrnec má 6 litrů
51693

Slivoně
51692

Rajčata / zleva Skvrnitý Říman, Black of Tula, Green Tiger / to Padr - jsou opravdu výborná /, Koritschnevaja Sliva, Sweet Milion, Nepal, Black Cherry /
51689

Big Black Mama - měl jsem nachystaných pět / nezkušenost /, ale když jsem si těsně předtím slupl jednu k obědu, tak jsem jich tam dal jen dvě ! :veryhot:
51687

Dusíme se :whistle:
51694

Výsledkem bylo 5 litrů slivoňky :foods:
51686

Detail 8-)
51688

Já měl hubu ještě rozpálenou od oběda, tak jsem musel poprosit o košt manželku :please: a moc si ji pochvalovala, jak chuťově , tak i pálivostí.
Díky Pedro :thumbup: :thanx:

Zpět na „Recepty na domácí chilli omáčky / chilli sauce“