Accuface 2023 - jen tak pro radost

Naše chilli papričky v roce 2023
Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 822
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2807
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod accuface » 17 úno 2023 19:19

Trixy píše:
17 úno 2023 17:00
Vidím, že se ti to vytahuje tak jak mě letos 😏 ať se daří chlape
Je to každoroční klasika, dělají to hlavně odrůdy baccatum a někdy vytvoří pořádné liány. Možná jsem se přehlídl, ale nikde jsem nenašel tvoje vlákno na letošní rok. Jsem zvědav, co jsi vybral. Tak hodně zdaru při letošním pěstování.

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 822
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2807
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod accuface » 19 úno 2023 20:28

Tímto bych chtěl poděkovat Pedrovi za krátkou návštěvu a hlavně za ty dvě rostlinky, které mi přivezl. Podaroval mě odrůdami Jami Peach Ghost a Naga Hurricane. Jsem zvědav, co s tím budu dělat (asi na koření). Slibuji, že se o ně budu vzorně starat, stejně jako o Jolokii, co mi přivezl v loňském roce.

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod Pedro » 19 úno 2023 21:30

accuface píše:
19 úno 2023 20:28
Tímto bych chtěl poděkovat Pedrovi za krátkou návštěvu a hlavně za ty dvě rostlinky, které mi přivezl. Podaroval mě odrůdami Jami Peach Ghost a Naga Hurricane. Jsem zvědav, co s tím budu dělat (asi na koření). Slibuji, že se o ně budu vzorně starat, stejně jako o Jolokii, co mi přivezl v loňském roce.
Kamaráde, to se rádo stalo a jsem zvědav jak to poroste. :tiphat:

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 822
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2807
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod accuface » 25 dub 2023 13:19

Zdravím po delší odmlce všechny chilli nadšence a v krátkosti bych napsal, jak to letos jde. Kličivost nebyla žádná hitparáda, vlastní nedbalostí mi uschnuly čtyři rostlinky a tak budu rád, když zaplním alespoň terasu. Na rozdání kamarádům a přátelům mi bohužel nic nezůstane. Kytky jsou oproti loňsku jakési zabržděné a zatím si nedokážu představit, že by měly jít za tři týdny ven. Tak hodně zdaru všem.

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 822
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2807
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod accuface » 25 dub 2023 21:37

Drazí přátelé a kamarádi, bohužel jsem nucen omezit zde svoje příspěvky a to z důvodu, že mi zde na fóru téměř nic nefunguje. Vkládání fotek, komentáře nebo příspěvky, to vše mi zkrátka nejde. Pokud se zde zobrazí tento můj příspěvek, tak to bude velký zázrak. Fotky se mi po nahrání (pokud se to na x-tý pokus povede) mizí, samovolně dochází k odhlašování z fóra a posléze se přihlásím až na třetí pokus. Nevím a netuším, kde se stala chyba, po konzultaci s kolegou z práce, co trochu rozumí IT mi bylo řečeno, že je zřejmě někde chyba zde na fóru a chtělo by to asi nějakou údržbu. Budu se dál snažit to řešit a dál zde alespoň z povzdálí budu sledovat, co se kde děje a kdo jaké má úspěch v pěstování.

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 775
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2350
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod vsezved » 25 dub 2023 22:14

Víťo, já jsem to zpozoroval asi před týdnem až dvěma, kdy zmizely příspěvky a fotky vložené za posledních asi 14 dnů. Následovalo samovolné odhlašování a při vložení fotky, když už se ji povedlo vložit, tak odkaz vygenerovaný při vybrání v galerii odkazoval na fotku někoho jiného.
Takže nyní mohu pouze krkolomně psát.
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5407
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9067
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod Tea Racer » 26 dub 2023 08:03

accuface píše:
25 dub 2023 21:37
Drazí přátelé a kamarádi, bohužel jsem nucen omezit zde svoje příspěvky a to z důvodu, že mi zde na fóru téměř nic nefunguje. Vkládání fotek, komentáře nebo příspěvky, to vše mi zkrátka nejde. Pokud se zde zobrazí tento můj příspěvek, tak to bude velký zázrak. Fotky se mi po nahrání (pokud se to na x-tý pokus povede) mizí, samovolně dochází k odhlašování z fóra a posléze se přihlásím až na třetí pokus. Nevím a netuším, kde se stala chyba, po konzultaci s kolegou z práce, co trochu rozumí IT mi bylo řečeno, že je zřejmě někde chyba zde na fóru a chtělo by to asi nějakou údržbu. Budu se dál snažit to řešit a dál zde alespoň z povzdálí budu sledovat, co se kde děje a kdo jaké má úspěch v pěstování.
Já myslel, že je chyba u mě, pak se to opakovalo....
Ano, odhlašuje to, nebo to vůbec nejde prihlasit, napisu post a ono to neodesle a chce to prihlášení, takže to chce udržbu.

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 922
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 2991
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Accuface 2023 - jen tak pro radost

Příspěvekod lazar » 26 dub 2023 09:18

Hoši taky potfrzuju chybu v metrixu.. :rn: . Samovolné odlášení při rozkliknutí příspěvku, je nejčastější chyba...
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host