Žopský Vypalovák vol.6

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod DarthVikta » 12 črc 2022 19:40

MartinS píše:
12 črc 2022 12:39
Nemuzu najit odkaz nikde v SZ na ten sdileny excel, urcite to nekde bylo ale nevim uz. Poprosim tedy o zaslani.
Odesláno :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod DarthVikta » 23 črc 2022 07:28

vsezved píše:
12 črc 2022 09:39
Mimochodem jak je to s tímhle modelem trička oproti loňským? Ptám se proto, poněvadž mi sušička loňské tričko poněkud zmenšila, tak jestli raději nevzít o číslo větší.
Malá změna. Bude to stejný typ jako při druhém ročníku :)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod Erben61 » 24 črc 2022 13:10

vsezved píše:
12 črc 2022 09:39
Mimochodem jak je to s tímhle modelem trička oproti loňským? Ptám se proto, poněvadž mi sušička loňské tričko poněkud zmenšila, tak jestli raději nevzít o číslo větší.
Jasně, sušička, to známe... :laugh: Letos budou volnější, stejný model jako v roce 2019 - zeptej se kdyžtak Erba, jak mu sedí :)
[/quote]

Zdar padri. Když už jsem byl zmíněn ohledně triček, tak můj skromný názor. Trička super věc, Mám 2 z každého ročníku a všechno fajn, mimo poslední model. Bylo to zmíněno vícekrát, osobně bych výrobci tenhle model omlátil o hlavu. Já mám nejraději ty první červený, mimochodem velmi kvalitní. Světle modrý i černý taky v pohodě, poslední dva roky propad. :dunno: :dunno: :dunno:

Jinak bych asi využil tohoto příspěvku a sdělil, že jsem letos víceméně mimo hru, problémy v době výsevu a další věci mě nutí k dvěma závažným věcem. Letos nebudu vařit pro Vypalovák omáčky ( možná dodám jednu) a nebudu dodávat plody na výstavku, tj přesně specifikované odrůdy. Pokud mi situace dovolí možná bych dodal přebytky sišeného chilli z loňska a zřejmě zvládnu nějaký ,,kalňáky".
Abych uvedl věci na pravou míru dodávám, že v tuto dobu kdy se mnozí mohou chlubit zrajími plody i chinnesek, já mám pár brčálových rohů a vraždy mi sotva kvetou a to ještě ve velmi omezeném množství. Druhá podstatná věc, ze zdravotních důvodů jsem tak rád že odsloužím svoje v práci a nemám sílu se věnovat chilli tak jako doposud.

Rád, pokud bude zájem a vyjde mi to, se zúčastním. Tak nějak na čumendu s tím, že si to nedodáním věcí, tak nějak zafinancuji.
Tohle prohlášení je vlastně první , takže vlastně jsem o tom s nikým ještě nemluvil. Rád vás všechny uvidím, přes všechny strasti si nedovedu představit, že bych neviděl vaše capsaicinový huby. :thumbup: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod DarthVikta » 26 črc 2022 09:47

Erben61 píše:
24 črc 2022 13:10
Když už jsem byl zmíněn ohledně triček, tak můj skromný názor. Trička super věc, Mám 2 z každého ročníku a všechno fajn, mimo poslední model. Bylo to zmíněno vícekrát, osobně bych výrobci tenhle model omlátil o hlavu. Já mám nejraději ty první červený, mimochodem velmi kvalitní. Světle modrý i černý taky v pohodě, poslední dva roky propad. :dunno: :dunno: :dunno:
Čau Erbe :wave:
Červený i modrý jsou stejnej model - 180g/m2, černý je 200g/m2, poslední bylo rovněž 180g/m2, ale "krapet úzký"... Bordó bylo jen 160g/m2 a toho jsem vážně litoval, nicméně jsem tu barvu chtěl a tohle bylo jediný, který v tý barvě dělali... :/ V současnosti již dělají i 200g/m2...
"Problém" je v tom, že ne každou barvu dělají ve více řadách, tak někdy holt musí být kompromis... Letos jsem se dlouho rozhodoval mezi tmavou oranžovou 180g a světlou oranžovou 200g. nakonec po opravdu dlouhém rozhodování "vyhrála" světlejší varianta...

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod Erben61 » 26 črc 2022 19:21

Děkuji Viktovi za obsáhlé vysvětlení. Já v podstatě poslední tak dva tři roky v jiných tričkách než v Žopáckých nechodím navíc v zimě pod mikinou tahám i černý trika, neboť moje služební jsou hadrovitý za několik vyprání. Mrzí mě ten nesoulad ve velikostních rozměrech posledního modýlku neboť barvička je super. Rozhodně kouknu zda se mi podaří nabourat do tabulky, nejsem si jist zda už jsem to tam dával.
No a čekal jsem spíš nějakou odezvu na to že nepostavím letos mančaft svých vikingských omáček. Ale říkám si, že oproti prvním ročníkům se počet vařičů a to velmi kvalitních vařičů, viz dědoušek Jagoušek, rozrostl natolik, že se to bez Erba taky neposere. Zrovna dneska jsem byl na pedikůře a paní je taky pěstitelkou chilli ( dříve rohy, pak i vraždy z mých sazenic) tak jsme mluvili o papričkách a naší bohulibé akci. :respect:
Takže kluci zdar a těším se na začátek září, pokusím se dojet.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod DarthVikta » 30 črc 2022 15:20

Erben61 píše:
26 črc 2022 19:21
No a čekal jsem spíš nějakou odezvu na to že nepostavím letos mančaft svých vikingských omáček. :respect:
Takže kluci zdar a těším se na začátek září, pokusím se dojet.
Co se týče omajd, tak je jasný, že budou k**evsky chybět, protože byly vždycky hned pryč... Za mě obrovská škoda, ale nedá se...
Erben61 píše:
26 črc 2022 19:21
Takže kluci zdar a těším se na začátek září, pokusím se dojet.
Věřím, že to dáš jako každej rok ;)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod Erben61 » 05 srp 2022 11:27

Ještě jednou zdravím. Jak jsem psal v předchozích přispěvcích bojuju letos se značně zhoršeným zdravím. Zatím ještě zvládám chodit do práce, jezdím i do Budějic. A Vypalovák se blíží a mám velké dilema. Cesta přes celou republiku do Žop je pro mě myslitelná jen když se třeba z Prahy s někým svezu, jel jsem to jednou celé vlakem a to bych ted už asi nedal. Přestupy časově našponované to prostě nestíhám.
Tímto prosím skalní kamarády jestli bych se k někomu nemohl přifařit, nejlépe nástup v Praze Zličíně nebo v dosahu metra. A jel bych podle vás buď ve čtvrtek nebo v pátek. Přispěju samozřejmě na náklady atd. Můžete se mi prosím ozvat, abych to naplánoval případně ještě pohledal, nebo zavrhl. Díky moc a zdravím všechny a zvláště ty skalní a veterány. :thanx: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 775
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2350
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: Žopský Vypalovák vol.6

Příspěvekod vsezved » 05 srp 2022 16:13

Erbe a nebylo by lepší jet z Plzně? Původně jsem přemýšlel, že bych jel asi spíš na motorce, ale když to pomůže, tak pojedu plechovkou.
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů