Mejto - sezóna 2021

Naše pěstitelské snažení v roce 2021
Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod Mikymoto » 08 zář 2021 20:17

No já vzhledem k tomu, že mě pálila kůže dost i po tomto pokusu, to už znova zkoušet nebudu - natož s něčím silnějším. Ale jak jsem psal - od dětství mám s kůží na rukou potíže a nevzít si rukavice byla prostě blbina.
Uvidím jak dopadne tahle první várka - pokrájel jsem tam všechno co vypadalo jedle. I ty neduživý nedozrálý papričky se slabou stěnou.

chris
Stálý člen
Příspěvky: 2491
Registrován: 31 kvě 2017 22:15
Reputace: 3908
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, 255 mnm, USDA 7b

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod chris » 08 zář 2021 22:22

asi takto:
- když jsem v roce 2017 začínal, tak jsem krájel úrodu (na úrovni slabších jala, tj. někde okolo 8-15k SHU) bez rukavic. A pohoda, to že mne hřály ruce ještě tak 2 hoďky po kuchtění jsem neřešil... přesně do té doby než jsem někdy při zpracování 3. nebo 4. várky odfláknul koncové umytí rukou a pak o chvíli později šel "s pískem"... :wink:

- už před lety tohle myslím celkem perfektně popsala Nuselská Kuchta: "...Řekla bych, že nejsem zrovna slečinka a chilli mám fakt ráda. Kde ho mám ale ráda méně, jsou oční sliznice, nosní sliznice, další představitelné sliznice, jakékoliv sliznice našich dětí a tak..."

- od tý doby si po chilli kuchaření myju ruce opravdu pořádně (takže když přišel covid tak se nebylo co učit). :D

- o pár let později, když jsem zpracovával rotačním krouhačem a následně tyčákem směs co měla tak 50-70k SHU, tak mi cákla trošička směsi do oka... od tý doby vím že pro zpracování matroše co má cca 50+K SHU si CHCI vzít nejen rukavice, ale i brejle. :D

- za což jsem byl docela dost rád, když jsem před pár lety zpracovával matroš ze soutěžní Dorsetky. Když jsem to dodělal, tak jsem při úklidu uviděl 2 cákance na ochranných 3M brejlích které jsem při přípravě rozvaru používal... 1M+ SHU zahuštěné pyré bych fakt nechtěl okoštovat na vlastní oko, bohatě mi stačilo jak měl člověk luxusně pročištěné dutiny jen z těch výparů při přípravě. :D

Uživatelský avatar
radkiii
Stálý člen
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2019 23:04
Reputace: 363
Obrázky: 0
Bydliště: Uherský Brod, 251 m n.m.

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod radkiii » 09 zář 2021 08:33

Rukavice, večný to problém. Ja to mám nejak takto, cca do 20 000 SHU mi to prakticky nič nerobí a celkom ma baví si potom olizovať nechty :D u 100 000 - 300 000 SHU to pálenie niekoľko hodín fakt nie je príjemné, takže po každej príprave si poviem, že nabudúce určite rukavice. A nabudúce si samozrejme poviem, že veď to je len jedna dve papričky, netreba rukavice. Začarovaný kruh :)
Omnoho viac by som ale uvítal dýchaciu masku pre celú rodinu, keď si niečo robím na panvičke.

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod Mikymoto » 13 zář 2021 13:29

Ve skleníku o víkendu obrovská radost - Ája konečně začala měnit barvu. Při zavírání okna v pátek večer jsem si všiml čehosi žlutého mezi listy a vykouknul na mě první rozsvícený lampiónek. Během víkendu to nabralo celkem fofr a přidalo se několik dalších. Takže se letos úrody přeci jen dočkám. Sice teda nevím, co to přesně je. Ale jak psal Lazar, půjde nejspíš o Aji Fantasy Orange (kupováno jako Sugar Rush Peach).
Po ochutnávce rozseknu, jestli nechám osivo na další rok, nebo dám šanci jiné.
76437

chilmix
Stálý člen
Příspěvky: 291
Registrován: 30 kvě 2020 17:49
Reputace: 1011
Obrázky: 0
Bydliště: Mezi Brnem a Olomócó

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod chilmix » 13 zář 2021 21:02

:sm: Na příští rok budeš mít ten Orange v playlistu... pro nás je to mňamka

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod Mikymoto » 04 říj 2021 16:18

Tak se něco nepovedlo - buď paprika nebo já. Ať už jsem to pěstoval cokoliv, tak do playlistu ji řadit nebudu. Pro jistotu jsem si vyhledal na netu, jak popisují ochutnávku plodů Aji Fantasy Orange a souhlasím s tím, že jde o křehký, křupavý a šťavnatý plod - dále se už ale celkem rozcházíme. Už jsem ozkoušel dva plody a dojem stejný. Pal nad limit mých receptorů (už nepříjemný) a chuť absolutně o ničem - přišlo mě, že žvýkám něco s přídavkem mýdla, nebo nějakého saponátu. Taková nepříjemná technická pachuť. Po nějaké ovocné příchuti jsem si mohl nechat zdát. Prostě zklamání. :(
Dotaz k pěstitelům této odrůdy - jak ochotně se rostlina loučí s papričkou? U ostatních paprik stačí v místě napojení stopky na stonek mírně zatlačit a dojde k snadnému vylomení stopky. U této rostliny jsem musel u obou zatím ochutnávaných plodů se stopkou dost zápasit, neb to drželo jako přilepený. Jestli jsem to prostě nepodtrhnul. Plody jsou přitom minimálně 2-3 týdny vybarvené do sytě žluté barvy.
Ještě mě napadá nechat to ochutnat někomu, kdo má limit palu nastavený výše a počkat na jeho verdikt.

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 775
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2350
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod vsezved » 04 říj 2021 17:31

Vzhledově mi to připadá opravdu jako Aji orange fantasy. Chuť je u každého individuální, takže zde nemohu soudit. U palu nezáleží pouze na jeho výši, ale i na jeho charakteru a u mně též na mém aktuálním psychickém i fyzickém rozpoložení.
Letos mám oranžovou fantasii a hodnotím ji někam k průměru, v loni jsem měl bílou fantazii a ta mi chutnala oproti tomu nadprůměrně. Oranžovou již neplánuji opakovat, na to mám o mnoho voňavější kandidáty např. El oro de ecuador.

S tím utrháváním to vidím tak, že plody na některých rostlinách moc upadávat nechtějí. Například Jalapena dost často povolí úplně někde jinde i s celou větvičkou a na to nemám nervy. Raději používám na oddělování plodů nůžky.
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Mejto - sezóna 2021

Příspěvekod Mikymoto » 11 říj 2021 14:19

Venkovní záhon ukončen právě včas. Ve skleníku to ještě nechávám, ale podle teploměru tam v noci teplota spadne už na 5 °C. Takže to nejspíš už moc dlouho prodlužovat nepůjde. Očima tam tlačím dozrávání, ale jak na potvoru dozrávají hlavně ty neoznačené lusky (na osivo mám izolované a mašlí označené). Venku je už vše spálené mrazem.
Ještě asi zkusím do skleníku přesunout sud a přepustit vodu z nádrže - mohl by akumulací trochu vyrovnat teplotní šoky.
76783


Zpět na „Co jsme pěstovali v roce 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů