upgrade phpBB

FAQ - základní informace o práci s fórem, pravidla, poslání, kodex chování
Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 23 led 2021 15:01

Praha píše:
23 led 2021 13:34
Prohlížeče aktualizovány ale problém přetrvává.
Byl jsem u uživatele Scoo, Win 10, Google chrome i Edge to samé. Pouze po 1 fotce.

Zajímal by mě postup jak to děláš a co se při tom děje. Můžeš nějak srozumitelně popsat od označení v adresáři 5 fotografií až po vložení, kolik MB fotky měly a jak se to projevuje. Ještě lepší nasdílet screeny obrazovky.

vsezved píše:
23 led 2021 13:58
U mně vkládání obrázků po více fotkách funguje normálně. Standartně fotky zmenšuji před vložením.

Jediný problém, který nyní registruji je občasné odhlášení při odeslání příspěvku, nebo při kliknutí na náhled. Tato chyba ale byla i dříve a tak po napsání příspěvku vždy zkopíruji celý text a po znovu přihlášení jen vložím ze schránky. Pokud to nemám uloženo ve schránce, tak musím vše psát znova a to je dost nepříjemné.

Používám chrome a to na android9 nebo win8.1.

Tento problém se mi projevil ve chvíli, kdy jsem byl přihlášený v dalším zařízení (mobil, druhé pc) nebo v jiném prohlížeči. Ale může to být něčím jiným.

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Praha » 23 led 2021 15:14

Umožní mě i Scoo nahrát jen 1 obrázek
70891

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Bonebreakers » 23 led 2021 15:18

Ne jde nahrát více obrázků v popisu je "souborY" takže ne jeden soubor, ale více souborů. Stačí ty soubory načíst, sice se to tváří jako, že je jen jeden ale do galerie se nahraje více souborů, tedy kolik si jich dáš nahrát, teď jsem dával 4 soubory a šlo to najednou. A funguje mi to jak na PC s W10 tak na tabletu s androidem.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Praha » 23 led 2021 15:33

Jo takhle. Funguje to. Akorát ty fotky musí být pohromadě na jednom místě (složce). Příklad 4 fotky v adresáři D/foto/ chilli/ tak ano, ale pokud budou ty fotky ve čtyřech různých adresářích (každá jinde) tak ne.

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Bonebreakers » 23 led 2021 15:51

No asi se nepředpokládá, že pokud chci nějaké fotky vložit, tak je nebudu honit různě po celém internetu :) , ale mám je v jedné složce z které je nahraji.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Praha » 23 led 2021 16:20

Jo, ale před upgrade to tak šlo. 5 fotek a ke každé zadat cestu k adresáři a pak nahrát najednou. Teď nastala změna, všichni,dokonce už i já víme jak to funguje a myslím že tím je problém z galerií vyřešen. Celkově fórum taky funguje. Pokud tedy někdo má zásadní problém po upgrade, tak mi dejte vědět a já bych posléze kontaktoval admina.Má své práce dost a Je zbytečné ho zatěžovat maličkostmi. :wave:

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 773
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2345
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod vsezved » 23 led 2021 19:21

Seminka-chilli.cz píše:
23 led 2021 15:01
Praha píše:
23 led 2021 13:34
Prohlížeče aktualizovány ale problém přetrvává.
Byl jsem u uživatele Scoo, Win 10, Google chrome i Edge to samé. Pouze po 1 fotce.

Zajímal by mě postup jak to děláš a co se při tom děje. Můžeš nějak srozumitelně popsat od označení v adresáři 5 fotografií až po vložení, kolik MB fotky měly a jak se to projevuje. Ještě lepší nasdílet screeny obrazovky.

vsezved píše:
23 led 2021 13:58
U mně vkládání obrázků po více fotkách funguje normálně. Standartně fotky zmenšuji před vložením.

Jediný problém, který nyní registruji je občasné odhlášení při odeslání příspěvku, nebo při kliknutí na náhled. Tato chyba ale byla i dříve a tak po napsání příspěvku vždy zkopíruji celý text a po znovu přihlášení jen vložím ze schránky. Pokud to nemám uloženo ve schránce, tak musím vše psát znova a to je dost nepříjemné.

Používám chrome a to na android9 nebo win8.1.

Tento problém se mi projevil ve chvíli, kdy jsem byl přihlášený v dalším zařízení (mobil, druhé pc) nebo v jiném prohlížeči. Ale může to být něčím jiným.

Děkuji za nastínění směru kde by mohl být problém s odhlašováním. Již to nevidím jako problém, ale jako funkci. Vždy se přemisťuji mezi dvěma zařízeními. Na mobilu nahrávám fotky a poté na tabletu nebo na pc píši v zápětí příspěvek.

Admine, děkuji za opravu všech chyb a jsem velice rád za naslouchání všech názorů uživatelů s problémy. Sám vím, kolik je potřeba do oprav vložit času a vlastní práce. :respect:
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 25 led 2021 07:47

Praha píše:
23 led 2021 16:20
Jo, ale před upgrade to tak šlo. 5 fotek a ke každé zadat cestu k adresáři a pak nahrát najednou. Teď nastala změna, všichni,dokonce už i já víme jak to funguje a myslím že tím je problém z galerií vyřešen. Celkově fórum taky funguje. Pokud tedy někdo má zásadní problém po upgrade, tak mi dejte vědět a já bych posléze kontaktoval admina.Má své práce dost a Je zbytečné ho zatěžovat maličkostmi. :wave:
vsezved píše:
23 led 2021 19:21
Děkuji za nastínění směru kde by mohl být problém s odhlašováním. Již to nevidím jako problém, ale jako funkci. Vždy se přemisťuji mezi dvěma zařízeními. Na mobilu nahrávám fotky a poté na tabletu nebo na pc píši v zápětí příspěvek.

Admine, děkuji za opravu všech chyb a jsem velice rád za naslouchání všech názorů uživatelů s problémy. Sám vím, kolik je potřeba do oprav vložit času a vlastní práce. :respect:

Jsem rád, že "vše" funguje jak má :tiphat:

Ještě takový dotaz, nebylo by dobré aby ve spodní části na indexu (hlavní stránce) byly poslední nahrané fotografie do galerie? Vím, že před x lety to tady už bylo, ale netuším jestli se to odstranilo kvůli uživatelům, rychlosti, vadě samotný modifikace galerie, nebo že to prostě nejde :)


Zpět na „FAQ - Všeobecné pokyny chilli fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti