Žopský Vypalovák vol.5

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 30 kvě 2021 12:35

MartinS píše:
28 kvě 2021 09:42
Panove, U-tube celkem drasticky zmenilo podminky pro vysilani prenosu a obecne videa, budou vsude hazet reklamy a dalsi bejkarny...
Čau Marťo :wave:
Nad tímto jsem už taky přemýšlel... Chtěl bych natočit nějaký video z akce a potom sestříhat. Myšlenka byla, že bych nasadil "něco" do sáněk na blesk a při focení i natáčel nebo občas jen natáčel. To "něco" bude buď GoPro (viz třeba https://youtu.be/gpCstFVlwwY) nebo Samsung Galaxy S10e (zkoušel jsem jej a výstup není nijak tragickej). Další možnost je ta, že mám v plánu koupit novej foťák a dalo by se natáčet i na něj... V tomto si ale nejsem moc jistej, protože jej plánuji na zimní dovolenou a nevím, jestli na něj do (řekněme poloviny srpna) našetřím... Covid bez zaměstnání mě stál veškerý úspory a podobně, takže je to teď bída...

Co se týče hudebního podmazu, tak jsem domluvenej s Natálií Kocábovou, že mohu používat její skladby ve svých videích. Určitě nebude problém se domluvit s místními kapelami, jako třeba Polygon Rock (covery) https://www.polygonrock.cz/, Barricade https://bandzone.cz/barricade (Roman se čas od času ukáže u nás v šantánu), Otec Škola Styk https://bandzone.cz/otecskolastyk nebo Trüstän Tröy https://bandzone.cz/trustantroy (Se Zbyšou se určitě uvidím co nevidět na pivku :) ) A kdyby se třeba při soutěži hrály jejich skladby, tak to trubka vůbec nemusí zakázat.
Navíc je dost možný, že spousta lidí odtud zná osobně nějaký kapely, takže by mohlo být z čeho vybírat...
Naposledy upravil 1 dne DarthVikta; celkem upraveno 30x.

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 30 kvě 2021 12:39

lazar píše:
28 kvě 2021 15:36
Tož to vytisknu a pověsím to na bránu za to nic.... :thumbup:
Lazare, hlavně tam nenechej "SDH Slavětín nad Metují" :rofl2:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Erben61 » 30 kvě 2021 13:04

:firychil: :firychil: Jednou a nebude to tak dlouho trvat ale já už u toho asi nebudu což je v pohodě, se z těch nařízení, blokací, práv a vyhlášek posereme jako lidstvo, ať je to Google, EU, Facebook, Youtube, Porhub a OSA atd atd. Ať žije SDH Žopy. :firychil: :firychil:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 916
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 2972
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod lazar » 30 kvě 2021 20:35

DarthVikta píše:
30 kvě 2021 12:39
lazar píše:
28 kvě 2021 15:36
Tož to vytisknu a pověsím to na bránu za to nic.... :thumbup:
Lazare, hlavně tam nenechej "SDH Slavětín nad Metují" :rofl2:
:thumbup: to bych mohl zvládnout přepsat.. Jinak muzu na vypalovaku poritit zaznam na GoPro hero 8 black, sem poridil... Ať možu natačet Faboša jak líce s rozdělovačem...
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 30 kvě 2021 21:02

lazar píše:
30 kvě 2021 20:35
Jinak muzu na vypalovaku poritit zaznam na GoPro hero 8 black...
Jo, klidně ji vem - nastavíme je na stejný hodnoty a můžeme točit oba - aspoň bude dost materiálu...

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 11 čer 2021 19:03

Čus děcka :wave:
Ačkoliv se to nezdá, tak se akce již poměrně rychle blíží a v tabulce nevidím žádný progres... Teda, je jedna výjimka, které děkuji :tiphat:
Chápu, že ještě nemusíte vědět, co vezmete a navíc počasí stojí za hovno, nicméně by nebylo od věci na tom již začít pracovat, protože chci mít týden před Vypalovákem vše nachystaný.
Mně Vypalovák začíná už ve středu, takže potřebuji veškerá data NEJPOZDĚJI 25.08.2021! abych je mohl zpracovat. Ano, je s tím hodně práce...

Do sdílené složky, na kterou máte odkaz, jsem přidal tabulku "Zboží / trika 2021". Dopište zboží, který byste chtěli dotáhnout a cenu (o cenách stávajícího zboží se pobavím s panem vedoucím v nejbližší době).
Trika vychází z minulýho ročníku (letos bude vyšší gramáž...) pochlubte se, jestli jste zhubli, nebo naopak přibrali :D Vaše jména a velikosti jsou tam červeně, protože nevím, jaký velikosti / popisky budete chtít. Po změně dejte písmo černý, ať vím, že je to tak, jak chcete.
Je tam sloupec "Poznámka (dámské / uni)", který je určen dámám, které se účastní Vypalováku - napište, prosím, jestli preferujete dámský či unisex střih :) Letošní barvy se dozvíte na stránkách Vypalováku :) Ale je fakt, že to nakonec může být úplně jinak :D

Toš se opatrujte a zanedlouho... :wave:
Vikta

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Jenda » 13 čer 2021 12:15

Vikto, beru na vědomí a za mě tabulku doplním! Děkuju-jsi PÁN.

Uživatelský avatar
Golonka
Stálý člen
Příspěvky: 432
Registrován: 07 čer 2016 15:30
Reputace: 1312
Obrázky: 0
Bydliště: Praha

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Golonka » 20 čer 2021 15:07

Přípravy jsou v plném proudu. Dneska jsem nasbíral cca 5kg jahod. Tak se bude vařit marmoška.
74064
Čím blbější sedlák, tím větší :chilli11: :dance2:


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti