Zakrpatené/zakrslé rastliny

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
Uživatelský avatar
JanaK
Stálý člen
Příspěvky: 219
Registrován: 02 srp 2018 08:41
Reputace: 615
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Zakrpatené/zakrslé rastliny

Příspěvekod JanaK » 14 čer 2019 09:06

Pepo32 píše: ... Len mi potom nejde do hlavy prečo všetky Jalapeňa, Cayene red a Bhut Jolokia čo mám v práci rastie v pohode. ...
Chalapeňa a Cayene jsou druh annuum, který je dost odolnější a má většinou kratší vegetační dobu než druh Chinense. A v práci máš určitě trochu jiné podmínky.
Pepo32 píše: ... Ešte mám otázku, či tieto odrody stihnú dozrieť, keďže sú to väčšinou tie dosť štiplavé, ktoré majú dlhé vegetačné obdbobie. ...
Máš to v květináči, takže šance na dozrátí je určitě větší než na záhoně - nebudou tě limitovat podzimní mrazíky. Do vánoc je ještě času habaděj :thumbup:
Pepo32 píše: ... Tiež sa chcem spýtať či hoštické je vhodné použiť teraz na list ako radí chris.
Květináč bych nechala proschnout - teda ne úplně na saharu - ale zalívala bych velmi opatně, pouze vodou, max trošičku Lignohumátu na podporu kořenů a mezi každou zálivkou nechala proschnout. Hnojivo bych na oslabené kořeny nedávala, tím bys je mohl jen spálit, takže něž se vzpamatují, je hnojivo na list velmi rozumná volba, rychleji se vstřebá, rostlinku posíli a kořenům neublíží.

:wave:


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů