skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod Faboš » 24 lis 2018 14:46

Bylo to super. Já fotky nemám, ale fotilo se dost. Myslím, že sem kluci něco dají až se vrátí ze zabíjačky v Rimicích😁

Bacula
Stálý člen
Příspěvky: 2234
Registrován: 26 lis 2016 15:57
Reputace: 3657
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, zahrada Oleška,370 m.n.m.

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod Bacula » 24 lis 2018 15:06

:thumbup: Hurá, žijí :thumbup:
Bacula

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 485
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1012
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod Praha » 24 lis 2018 16:46

Jó pánové si šli promastit pupky. To aj slivovička určitě byla. Hm taky bych si dal..

Zdenek78
Stálý člen
Příspěvky: 142
Registrován: 24 zář 2017 23:54
Reputace: 167
Obrázky: 0
Bydliště: Ostrava-Zábreh 70030

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod Zdenek78 » 24 lis 2018 18:11

Sakra to jsem prosvihl

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4877
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod koniash » 24 lis 2018 20:45

:tiphat: tak krátké resumé střízlivého pozorovatele skoro vánočkové chilli besídky,jelikož jsem byl autem,tak alcofree...padouchové Baron a Tydžej začínali na parníku lehce po obědě,ale dorazili zodpovědně před pátou,první kusy kolem 16:00 Vikta,Faboš,pak já,hned v závěsu OMO a Oskar,pak už se to sypalo....výměnu semínek neustále narušoval Vikta s tím, že mu nemají kam položit talíř s jídlem,nevrlý jak vrátný na ministrstvu,ale pak mu donesli asi 1,5kg burger,a hejhle...oči rozsvícené,nevrlost vymizela,při každém soustu se mu začínal vracet barva....no a pak už jen světlé a šprýmovné zážitky,slečinka servírka nám říkala dealeři,vyptala pro kuchtíka(údajně má rád ostré) papričku...chtěl jsem mu poslat nějaké haba,ale OMO svým dlouhým ukazováčkem zakomíhal nenene...a poslal mu Tydžejův Brainstrain Scorpion....po pár minutách dorazila slečinka s tím že se možná objednávky mírně opozdí,neb kuchař pláče ...no a tímto stylem to pokračovalo dál...musel jsem lehce po 19:00 domů a na jednu stran je mi to líto,na druhou si klepu na rameno ,že jsem nezůstal,neb co se dělo potom je asi jen mezi chilli a peklem :thumbup: :thumbup: :thumbup:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4877
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod koniash » 24 lis 2018 21:07

:tiphat: jinak díky všem zúčastněným za semínka,rady,pokec o chilli,dobrou náladu,nejdelší ukazováček na zeměkouli v akci(OMO),Baronovo neděkuj a ukaž podprsenku,Zrzkovi special za trpělivost s mými otázkami,Týdžejovi za marmošku,Baronkovi za sušenost hovězího typu(luxus)..vlastně všem zůčastněným díky a těším se na další akcičku :jalapeno:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod OMO » 25 lis 2018 19:59

Fotky má náš dvorní fotograf Vikta, ale varoval nás že ve foťáku (jestli ho toho večera neztratil) má ještě starší fotky ke zpracování. Snad na Velikonice by to mohlo bejt.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4877
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: skoro Vánoční chilli besídka (nejen Morava)

Příspěvekod koniash » 25 lis 2018 21:51

OMO píše:
25 lis 2018 19:59
Fotky má náš dvorní fotograf Vikta, ale varoval nás že ve foťáku (jestli ho toho večera neztratil) má ještě starší fotky ke zpracování. Snad na Velikonice by to mohlo bejt.
:tiphat: to Vikta tvrdí vždy..moc fotek,moc práce,alkohol na mně nepůsobí,a jestli to nebude do velikonoc tak ten foťák fakt potratil nebo v Rymicích vyměnil za tlačenku :dunno:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů