AZTECO - vůbec nepálí

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
Gio
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07 zář 2020 04:28
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: AZTECO - vůbec nepálí

Příspěvekod Gio » 07 zář 2020 04:44

Tak od brezna tohoto roku mam tuto krasnou rostlinu, Letos poprve zahradnicim, vysadila jsem ze seminka tuto Atzeco a oranzove habanero. Pestuji je ve skleniku a chtela bych je uchovat i pres zimu do dalsiho roku. Papricky Atzeco jsou v mem pripade vicebarevne, nektere fialovo-cerne, jine cervene, danou barvu v prubehu rustu nemeni. Celou sezonu jsem dohnojovala granulovanym hnojem, az pred par tydny pred sberem asi 10 papricek, jsem zacala hnojit organickym hnojivem pro plodovou zeleninu Natura. Zalevam denne. S dusikem z hnoje roste rychleji, moje je uz pekne vysoky a kosaty stromek s mnoha kvety, ktery vyzaduje oporu. Ochutnala jsem je za syrova a nepalily vubec, pak jsem jich asi 5 najednou dala do jidla peceneho v troube a palivost jsme citili vsichni z celeho jidla. Palivost byla zajimave aromaticka a rozhodne nebyla nizka. Takze spokojenost s chuti i vzhledem!

Kuki058
Stálý člen
Příspěvky: 538
Registrován: 09 led 2020 16:37
Reputace: 1317
Obrázky: 0
Bydliště: Hrhov 216 m n. m.

Re: AZTECO - vůbec nepálí

Příspěvekod Kuki058 » 07 zář 2020 13:38

Daj sem neake foto ;)

ciliamater
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2023 13:22
Reputace: 19
Obrázky: 0

Re: AZTECO - vůbec nepálí

Příspěvekod ciliamater » 25 led 2023 16:09

okrem iného mám posadené atzeco, tuším od morava/moravia seeds. moc od toho nečakám.. snaď aspoň niektoré budú páliť, ak nie tak budem mať aspoň zaujímavé vizuálne spestrenie portfolia.


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti