Stankar season 7

Naše chilli papričky v roce 2018
Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Stankar season 7

Příspěvekod BlueShark » 24 črc 2018 10:15

Vzdy kdyz koukam na Tve fotky a balkon. Myslim si ze jsou to moje fotky. Stejny balkon,skoro stejne rostliny, kvetinace stejne :) mame co srovnavat :)

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: Stankar season 7

Příspěvekod stankar » 24 črc 2018 21:10

BlueShark píše:
24 črc 2018 10:15
Vzdy kdyz koukam na Tve fotky a balkon. Myslim si ze jsou to moje fotky. Stejny balkon,skoro stejne rostliny, kvetinace stejne :) mame co srovnavat :)
Jo, mame to hodne podobne, proto musime zjistit, cemu se u nas bude nejvic darit :D

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: Stankar season 7

Příspěvekod stankar » 08 srp 2018 20:57

Tak konecne jsem taky neco sklidil, prostrihal radne dzungli a treba jeste bude jedna mala. Uroda velka neni, v podstate jako kazdy rok. Alespon bude na omacky a neco k zakousnuti za cerstva :chilli11: :angry1:
Jelikoz se diky moji blbosti neurodilo nic poradneho, tak jsem uz ted zasadil odrudy na dalsi sezonu.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1548
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4844
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stankar season 7

Příspěvekod koniash » 08 srp 2018 23:08

:angry1: pěkný mls :thumbup:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: Stankar season 7

Příspěvekod stankar » 12 srp 2018 13:04

Tak jsem zase neco tneto tyden nafotil, a hlavne zase neco ochutnal :foods:
Nagabrain Chocolate me trosku potrapil, docela parfemovka, ale ustal jsem diky prijemne stoupajicimu palu.
Co me ale uplne posadilo naprdel je Bahamian Goat, ktery je odted moje nejoblibenejsi Chinense papricka. Nechapal jsem chvili, jestli jim vubec chilli nebo ovoce, diky strasne vyborne ovocne chuti (spise bych prirovnal k jablku nez k citrusu). Jeste jsem prvni kousky mel co delat, protoze to byly macky a nevlezly se mi do pusy, aniz bych je rozkrajel na ctvrtky :D
Jak jsem zminil vyse, tak jsem vetsinu sestrihl, uz cosi zase obrusta a mozna neco splodi pres zimu, ale spise jsem chtel, aby se zacaly znovu a lepe vetvit.
Pristi tyden udelam nejake omacky, a zbytek papricek pujde k syrovemu pojidani :angry1:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: Stankar season 7

Příspěvekod Chozee77 » 12 srp 2018 13:43

Aaaaa 😎
Tady někdo jede i v houbičkách 😁😁😁👍
To bude doma veselo 😂😁
Moc pěkný to máš😍👍
A zaujala mě tvůj popis bahamian goat 😍😋
Jestli je to tak tak to je právě ta na které se chci zaměřit a mít takové mlsotky jako stálice v pěstování každý rok😇😎
Mě uchvátili tímto způsobem už tři druhy...😋
7pot pink
Bbg7large Yellow
A teď i ten obligátní JPGS 😍
Kdybych mohl pak v zimě poprosit o semínka bahamian goat tak budu moc rád 😍😇
Tedy jestli budeš mít na výměnu samozřejmě 😇
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: Stankar season 7

Příspěvekod stankar » 12 srp 2018 13:52

Chozee77 píše:
12 srp 2018 13:43
Tady někdo jede i v houbičkách 😁😁😁👍
To bude doma veselo 😂😁
Kdybych mohl pak v zimě poprosit o semínka bahamian goat tak budu moc rád 😍😇
Diky :tiphat: Houbicky mi rostou letos uplne vsude, mam je u kazde rostliny :D Podle me je to z toho kokosu, ktery jsem letos pouzil, protoze substrat jsem mel pokazde trosku jiny. Jeste jsem se nedival, co to vubec je, ale asi to nebude k jidlu, ikdyz bych si dal, protoze hezky voni :foods:
Seminka nebudou problem, ozvi se a poresime pres SZ :wave:

Jinak dalsi chutovka mma byt prave MOA Scotch Bonnet, proto jsem sehnal na letosni sezonu 4 fenotypy (2 od White Hot Peppers, 1 od Refining Fire Chiles a 1 od Pepper Lovers), bohuzel mi ale plodily jne 2 rostliny, a to s "novym" fenotypem od Justina z WHP. Vsechny dostaly smrtici postrik, coz se asi podepsalo i na chuti, ktera byla takova hraskovo-paprikova a bez naznaku svezi nebo ovocne chuti, navic jeste trochu horka. Tak snad ochutnam pristi rok.

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: Stankar season 7

Příspěvekod Chozee77 » 12 srp 2018 14:05

Bych to typl ,že to bude kokosový Lisoň...😁😁😁😁😎
Díky předem za výměnu 😇
To zas budou v zimě nervy...😩😂
Se krotit na příští sezónu 😍😁
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů