Tchoři se blíží KUK

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Erben61 » 18 říj 2017 14:56

:thumbup: No pánové pěkně si to linkujete. V Budějickejch knajpách bude v ty dny razatně zvýšenej výtoč. :dunno: Ne abyste se do toho ještě zlajnovali, už tak po týhle ,,chilli" párty budou proti vám tchoři navoněný frajeři. Ať se vám to podaří. S veškerou úctou k vašemu konání váš zatvrzelý abstinent ERB.
:wave: :tiphat: :thumbup:

PS: Nechám vám u Vaška něco na ochutnávku a naoplátku mi tam nechte každej jedny semínka kytky , která by mi slušela !!!!
Murder and love will prevail...... :dunno:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Vasjis » 19 říj 2017 10:48

Páni Tchoři
Plán akce:
Pátek: příjezd kolem 12-14hod. ( zatím nevím jak budu míst směnu zkusím si domluvit volno ) Když budu doma bude i transparent :D
V případě že budu v práci tak můžete bloudit po budějkách nebo navštívit nějaký ten lokálek. Pak můžu pobrat batožinu zavést na ubikaci s jedním dvěma dobrovolníky. A zpět do města. Nebo Vám jede bus č.21 nastoupíte na nádraží doporučuji koupit lístek revizoru je tu dost lístek 13kč nebo u revizora 1000kč myslím. Busem pojedete až na zastávku zavadilka ta je nejblíž, přejdete ulici a dáte se jednou z dvou ulicí směrem k lesu kdo má mobil tak trefí snadno. V pátek bych tedy zamluvil stoly v mastnejch krámech ale potřebuji vědět cca číslo a v kolik tak no maj to tam našlapaný pořád ( vůbec nechápu proč ). Z mastnejch mužem bud dát tour de bear po českobudějovických hospodách barech ale v tomhle počtu to bude dost problem a lézt po diskotékách by se nám asi dost prodražilo cestou domu je Chalupa disko oldies sem tam tam zabloudí i kněkdo mladej no ale většinou 40+ tam by jsme mohly zajít vstup 50kč vstupenka jde utratit na baru možná nás tam dostanu zadarmo ale nevím no jak se bude kolegovi chtít. Dál po cestě je nonstop domino nebo džbán to už je opravdové dno kam mužem dojít :D a spát

Sobota: až se všici nějak vyspíme počítám že Zrzu ponese Wlasta na zádech střídat si ho budou s Baronem by jsme zašli na branch k nám první pivčo utopenci šunka gulášek a pak mužem když bude hezky jít kolem vrbenských rybníku procházkou na kněžínek nebo zas zpátky přes zavadilku - haklovy dvory-knežínek. Mají i svozové auto ale přijde mi to zbytečný je to sice levnější jak taxi ale pořád mastné :) A na kněžínku bych zustal dokud nás nevyhoděj případně když se někdo bude cítit muže zas vyrazit do města :D já osobně toho asi už budu mít až až a budu rád když dojdu dom pokud pujedm pěšo jde se asi 1km po hlavní reflexní prvky sebou stačí světlo na kolo co si strčíš do zadní kapsy nebo takové ty pásky at se nestane něco přeci jen pujdem asi už dost z šikma.

Neděle mužem dojíst co zbude z guláše a sednout kousek odemně na pivo a počkat do nějakého času odjezdu nebo mužete pít a já vas pak svezu na vlaky busy nevím jestli pojedete všichni spolu tak bych pil s váma a jel vás vyprovodit mhd .

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Vasjis » 19 říj 2017 10:55

Ještě se k tomu púrosím vyjádřete pokud možno k věci a doufám že si mně v pátek bude někdo pamatovat :D

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod OMO » 19 říj 2017 11:04

Tour de medvěd .. to je moje :)

Plán zní skvěle a počítej se mnou.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3313
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Baron z Žop » 19 říj 2017 11:31

Jedu taky na 110%, ale postrádám tam hlazení tchoři kožky!!! A k fám máme si vzít jak se u nás říká papuče nebo po fašem přezůvky???

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Vasjis » 19 říj 2017 11:36

Baron z Žop píše:
19 říj 2017 11:31
Jedu taky na 110%, ale postrádám tam hlazení tchoři kožky!!! A k fám máme si vzít jak se u nás říká papuče nebo po fašem přezůvky???
U nás kdo bude chtít papuče dostane :) Kožka nebude

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod wlasta1 » 20 říj 2017 15:27

Vasjis píše:
19 říj 2017 11:36
Baron z Žop píše:
19 říj 2017 11:31
Jedu taky na 110%, ale postrádám tam hlazení tchoři kožky!!! A k fám máme si vzít jak se u nás říká papuče nebo po fašem přezůvky???
U nás kdo bude chtít papuče dostane :) Kožka nebude
Škrábání kožky si zajistí každý sám za symbolickou cenu 50kč na poslední štaci cestou do hajan. Pochopil jsem to správně??? :D

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Tchoři se blíží KUK

Příspěvekod Vasjis » 21 říj 2017 09:37

wlasta1 píše:
20 říj 2017 15:27
Vasjis píše:
19 říj 2017 11:36
Baron z Žop píše:
19 říj 2017 11:31
Jedu taky na 110%, ale postrádám tam hlazení tchoři kožky!!! A k fám máme si vzít jak se u nás říká papuče nebo po fašem přezůvky???
U nás kdo bude chtít papuče dostane :) Kožka nebude
Škrábání kožky si zajistí každý sám za symbolickou cenu 50kč na poslední štaci cestou do hajan. Pochopil jsem to správně??? :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů