‎Žopský Vypalovák vol.1

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod DarthVikta » 12 zář 2017 11:34

Super, doma sosnu, koupím popcorn a mrknu na to :D

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3570
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3819
Obrázky: 0

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod MartinS » 12 zář 2017 11:54

Jinak lokalni nahravani jsem zapl, az kdyz se neco delo.
Je to tedy krasti od puvodniho streamu (skoro 8 hodin) na U tube.
Nekolikrat spadla aplikace, takze treba soutez v pojidani je na dve videa. Ze zacatku to padlo, to je to kratke video.
Pak uz to jelo slusne az do konce souteze. Je tam zvlast vareni, zvlast soutez(na dve videa) a pak je tam ten zbytek, drazba atd.

Zkusim do priste vymyslet jeste lepsi uhel tech kamer. Chtelo by to asi budto posunout soutezici dale od kraje a nebo na nejake vetsi stafle pod podium dat kameru zepredu. Pripadne pripevnit na hasicske auto-nejaky vysuvny zebrik (tematicky by to bylo super) a nebo to dat vysoke stafle treba :-D (tam je ale celkem velke riziko padu)
Ted jsme se museli se streamovaci technikou vejit do zhruba 4m ctverecnich, takze uhly nejsou idelani.

Streamovaci sw neni levna zalezitost a nova lepsi verze co zvladne snad uz v pohode dve hd kamery, stoji 700 dolaru :-(
Jeste budu behem roku testovat.

Prenos by byl fajn i priste, ale chtelo by to nejakou mistni kapelu, ktera nefiguruje pod zadnou hudebni spolecnosti a nebude problem s autorskymi pravy. Nebo to rozdelit na useky, a prerusovat stream v pauzach a kdyz bude cast moderovana, tak jet uplne bez hudby.
Nejak to vymakame do priste :-)

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod OMO » 12 zář 2017 12:14

Co to nahrát jinam než na Utube, kde se autorská práva neřeší ? Určitě je takový video serverů mraky ? Jen uvažuju nahlas. To streamování klidně tam, ono stejně trvá den dva než to z analyzují a pak šup to dát jinam.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod OMO » 12 zář 2017 13:03

Právě probíhá aukce semen co jsme nestihli na Vypalováku. Jedná se o balík 73 odrůd - 6ks od každého. Už jsme na 2500,- tak držte palce.

https://m.facebook.com/1695330440763592 ... tn__=EHH-R

42641
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 485
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1012
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod Praha » 12 zář 2017 13:37

Sice pozdě ale přece.
Díky chlapci a děvčata za skvělý weekend a nádhernou akci. :wave:
Bylo mi s Vámi dobře a když to všechno klapne, tak se uvidíme na další akci a pokud by Vám to nevadilo, vzal bych s sebou i pana grilla. :thumbup:

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod Jenda » 13 zář 2017 08:55

Přidávám se, díky za pohodový víkend, myslím, že se akce povedla na maximum, lidi byli spokojení, a tak to má být! :jalapeno:

Bylo mi ctí, pánové! :tiphat:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod lobo » 13 zář 2017 13:33

Přátelé, kamarádi,

Taky bych Žopský Vypalovák nějak shrnul.

Byla to teda luxusní akce dalo by se říci jedoduše, protože to co jsme tam dokázali tak to určitě nikdo z nás nečekal, doufali určitě všichni ale že to takhle parádně klaplo to byla fakt balada.

Předcházeli tomu ale celkem bouřlivé přípravy a často létali ostrá slova a atmosféra v týmu byla mnohdy hodně vypjatá. Aby taky ne, zkuste domlouvat festival s přibližně deseti lidma navíc, kteří jsou od sebe mnohdy stovky kilometrů daleko. Každý měl rozdílná očekávání a představy jak, kde a co vlastně připravit, jak to naplánovat atd.... No Kocourkov prostě hadr někdy no :-D

Jak se říká pokud chceš ztratit kamaráda tak si snim založ firmu a to je svatá pravda, kterou my jsme nakonec překonali a naše kamarádství jsem touto akcí jen posílili. Protože jsme na festivalu šlapali jako dobře promazaný stroj, i když nám ze začátku foukal vichr jako kráva a všechno lítalo, že Erben lítal jak pominutý a řval na ostatní že na to kaká, že má to chilli con carne pořád studený, že se o to nikdo nestaraá, že DJ slíbil, že přijede už v 7:00 ráno a dorazil až v 10:00, že místo slíbených 10ti soutěžících přišlo nakonec jen 6 :-D
Tak i přes tohle všechno jsem zachovali klid a všechno jsem vyřešili s grácii. Vítr se za chvíli uklidnil, chilli con carne včas ohřáté a Erben spokojený. Ze šesti soutěžícíh bylo najednou 10 a návštěvnící se hrnuli, ochutnávali, kupovali a užívali, nikdo nebyl neslušný a všichni se dobře bavili.
Tolik pozitivních ohlasů na to, že jsme byli mnohem lepší než mega festival Chillibraní v Brně jsem ani nečekal. Osobně jsem si toto vyslechl od minimálně 10 lidí, kteří měli tu čest býti na obou akcíích. Jistě, chillibraní je nesrovatelně větší festival s bohatší nabídkou produktů, které nemůžeme konkurovat a je otázkou zdali vůbec někdy budeme chtít. Náš nekomerční formát je totiž tak jedinečný a v podstatě nepřekonatelný.

Nepřekonatelný z toho důvodu, protože chilli je primárně koníček nás všech nikoliv způsob obživy a to je to oč tu běží. U nás nikdy nehrozí, že něco ojebem a nebo uděláme jen tak aby se neřeklo. Tohle se stane jen tomu koho to živý, ten vzápětí začne přemýšlet jak nejvíc vydělat a oškubat lidi a to udělá jen dvěma způsoby bud natáhne ceny nekřesťansky vysoko a nebo srazí kvalitu produktů a služeb na minimum a nebo udělá obojí.

Já osobně budu moc rád když v tomto našem formátu budeme pokračovat i další rok. Prostě 100% výdělku na dobrou věc.

A propo já si myslím že i my jsme si tedy během toho víkendu užili pořádný pecky no ne ?? :-D Ta sobotní noc tak z té čerpám energii ještě teď :-D Kdo byl tak ví , kdo nebyl tak netřeba detailů :-D

Ještě jednou díky všem za skvěle odvedenou práci :tiphat: :respect:
Naposledy upravil 1 dne lobo; celkem upraveno 13x.

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: ‎Žopský Vypalovák vol.1

Příspěvekod wlasta1 » 13 zář 2017 13:44

Krásné shrnutí...
Přál bych si další pokračování této akce a jak řekl Lobo, nekomerční se 100% výdělkem pro děti.
Každopádně bude potřeba navařit o dost víc omáček :D
Zájem byl opravdu velký


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Praha a 19 hostů