CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Povídání o chilli papričkách
vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 775
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2350
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod vsezved » 19 úno 2022 18:56

Bauhaus 19.2.2022
77605
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Uživatelský avatar
radkiii
Stálý člen
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2019 23:04
Reputace: 363
Obrázky: 0
Bydliště: Uherský Brod, 251 m n.m.

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod radkiii » 01 dub 2022 10:41

Náš malý potreboval do jedného projektu klíčky řeřichy a nikde v okolí nemali semienka, tak som ich objednal zo stránky www.gadar.cz
A keď už som objednával, tak som do košíku prihodil 3 rozne druhy rajčín a 3 rozne druhy chilli.
Výsledok ku dnešnému dňu je, že mi okrem tej řeřichy nevyklíčilo NIČ. Nič z toho nemalo byť v projekte fóliovník, takže ma to neštve a nejaké 2 stovky rozdýcham tiež, ale stránku nedoporučujem.
(Ak teda nechcete řeřichu, tá bola vynikajúca)

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod MartinS » 01 dub 2022 11:03

Me to take neco rika, take jsem mel myslim spatnou zkusenost. Mozna bys to nasel i na foru zde.

//edit, nasel jsem to v mailech. Je to z roku 2014, poslali stara semena a misto Jolokie purple poslali Jalapena purple.
Spatnou zkusenost melo vice lidi. Podle me semena spatne skladuji.

Uživatelský avatar
JurassicChilli
Stálý člen
Příspěvky: 920
Registrován: 26 úno 2016 14:23
Reputace: 583
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod JurassicChilli » 01 dub 2022 13:43

Ja som si tiež pred dvomi týždňami objednával z webu bylinky. Potreboval som hlavne yzop, lebo ho už pár rokov neviem zohnať v kamenných predajniach. Tiež som natrafil na stránku gadar.sk, ale najskôr som si o nich prečítal recenzie a urobil som dobre. Na Heureke im teda riadne nakladajú a dávajú zle hodnotenia.

Napokon som objednal na osiva-semena.sk a zatiaľ spokojnosť. Prišlo presne to, čo som objednal, prišlo to rýchlo a dúfam, že všetko vyklíči. Okrem yzopu som objednal ešte 3 druhy oregána. Majú tam grécke chlpaté, sýrske Zaatar a okrasné Kirigami oregáno, tak som zvedavý, čo z toho bude. Ešte som objednal Mochyňu ojíněnou (Physalis pruinosa), Mochyňu dužnoplodú (Physalis philadelphica), Kokcíniu (Coccinia grandis), Cucamelon (Zehneria scabra), Agastache feniklovú (Agastache foeniculum) a bielu repu šalátovú Avalanche (cviklu). Ako darček zadarmo mi pribalili ešte redkvičku Lidku.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod MartinS » 01 dub 2022 15:35

Tak on ten gadar je tusim ve skutecnosti polsky a co od nich cekat ze? Smelinu, podvody, nekvalitu, vycuranost....

Jejich reakce na negativni recenze jsou neskutecne arogantni, schvalne mrknete na Heureku...

Uživatelský avatar
diabolus
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2020 19:43
Reputace: 58
Obrázky: 0
Bydliště: Hodonín

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod diabolus » 24 čer 2022 21:28

Zdravím,já objednával řeřichu,rukolu a ředkvičku včetně klíčících misek z www.zelenekroky.cz a ti jsou v pohodě.
Chilli rookie i rockie,nehledám extrémy,spíš zajímavé chutě.19-20´ jsem zahájil svou první :nuke: sezónu.A jelikož máme galaktickou spotřebu všemožných past,chilli a jiných laskomin,pídím se po výnosných odrůdách středního spektra atomové stupnice,aby nezabraly stodolu neb domeček není nafukovací.

Pepino
Stálý člen
Příspěvky: 124
Registrován: 07 úno 2021 19:34
Reputace: 220
Obrázky: 0
Bydliště: Střední Čechy

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod Pepino » 16 úno 2023 14:27

Sice reaguju sakra pozde, ale ke gadaru jsem se tu uz tusim nekde vyjadroval.... Ten shop snad drzi nazivu jen lidi, co si predem neprectou hodnoceni a chtej levny seminka.. Podruhe uz bych u nej nekoupil ani zvejkacku. Nechci bejt sprostej, tak to nebudu rozvadet. :D

Nezahledl nekdo nekde v akci perlit? Potreboval bych par pytlu na sezonu a docela jsem se divil, kdyz jsem videl jak to podrazilo.... Pripadne jestli nekdo ma napad cim to nahradit, beru vsechno. :D

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod MartinS » 16 úno 2023 14:34

Pepino píše:
16 úno 2023 14:27
Sice reaguju sakra pozde, ale ke gadaru jsem se tu uz tusim nekde vyjadroval.... Ten shop snad drzi nazivu jen lidi, co si predem neprectou hodnoceni a chtej levny seminka.. Podruhe uz bych u nej nekoupil ani zvejkacku. Nechci bejt sprostej, tak to nebudu rozvadet. :D

Nezahledl nekdo nekde v akci perlit? Potreboval bych par pytlu na sezonu a docela jsem se divil, kdyz jsem videl jak to podrazilo.... Pripadne jestli nekdo ma napad cim to nahradit, beru vsechno. :D
Da se pry nahradit stavebnim Liaporem, nikdy jsem to ale nezkousel. Bude to mit kyprici vlastnosti, ale ne podle me ze by to nasalo nejak ziviny a vodu. Podle me je to spise blize keramzitu. Ale nevyzkousis - nevis :-D
Btw perlit jsem tehdy koupil v growshopu asi za 500,- snad 100l pytel a mel jsem ho nekolik let.


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů