symbivit

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
Uživatelský avatar
Zděnda-Z-Javecu
Stálý člen
Příspěvky: 101
Registrován: 18 úno 2014 13:03
Reputace: 7
Obrázky: 0

Re: symbivit

Příspěvekod Zděnda-Z-Javecu » 22 lis 2015 20:15

Ahoj, k tomu symbyvitu, přidal jsem k pár rostlinkám, dělal jsem takovej test, některé rostlinky dostaly některé ne, popsal jsem si to, celou dobu pozoroval jak se které daří (mám omezený možnosti, takže samozřejmě to není směrodatný test, na základě kteréhož bych chtěl tvrdit že je to úplná blbost), ale nehledě na odrůdu, neviděl jsem rozdíly mezi rostlinkami s ním a bez. Jako příklad (fotky s popisama bohužel nemám) : 2 rostliny Jalapena dostaly symbivit, další dvě nedostaly. Přesazení, zalévání, svícení, místo na slunci, přesazení na záhon, všechno probíhalo ve stejných podmínkách. Jedna se symbyvitem byla menší a druhá větší (zdravější, hezčí, líp rostlá). Bez symbivitu stejné skóre, jedna lepší, druhá horší. Nakonec zůstaly rostlinky dost zakrslý a plodily všechny mizerně, z každé byly asi 3 papričky, na Jalapena dost maličký. Hezky se mi to rýmuje :D
Asi jsem udělal nějakou chybu, nikdo není neomylný, ale když srovnám ty rostliny, které měly všechny stejnou péči, tak kdybych je neměl popsané, tak nepoznám, která dostala symbivit a která ne. Takže já si ten zázrak asi nekoupím a spíš se zaměřím na starej dobrej koňskej trus :tiphat: (Hnůj chlapče! Hnůj!) :chilli11:
Co shoří, neshnije...

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: symbivit

Příspěvekod Vasjis » 23 lis 2015 18:26

Díky za zkušenosti mně řekla manželka at si něco vymyslím k narozkám tak sem jí řek tohle a zkumavky :) tak už sem vyhodil víc peněz za kraviny


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů