Pozdrav z Klatov

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Holu
Moderátor
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 led 2015 15:59
Reputace: 1027
Obrázky: 0

Pozdrav z Klatov

Příspěvekod Holu » 20 úno 2015 21:01

Zdravím zdejší uživatele, :tiphat:

nejsem takový typ člověka, co by byl nějak na představování, ale i tak jsem si řekl, že Vám zkusím nastínit něco o mně.

Vášeň okolo chilli a všech pálivých jídlech je u mně už od útlého věku, ale zájem o samostatné pěstování jsem u sebe objevil teprve minulý rok (ale lepší pozdě, nežli nikdy). Letos (vlastně vloni v prosinci) jsem se hecnul a vzplanul ve mně hodně velký žár a samotné pěstování si náramně užívám. O pěstování sám nic moc nevím, ale pročetl jsem si zdejší fórum a řekl bych, že docela důkladně. Tak přece jenom nějaké teoretické znalosti mám. Nechal jsem se tu inspirovat hodně věcmi. Také bych chtěl tímto poděkovat chilli-maxovi za jeho čas a trpělivost. :thanx: Co se týče pěstování tak určitě outdoor - fóliovník, možná skleník. Letos zkusím ještě na to jít pomalu a když se zadaří tak se do toho vrhnu ve větším a pestrobarevněji.

Co hodlám letos zasadit:
Habanero Red 5x
Habanero Bonda Ma Jacques 5x
Jalapeno Summer Heat 5x
Ring of Fire 5x

Do JIFFY tablet

Jinak ještě tak mimo mísu. Mými koníčky jsou kromě jakékoliv práce na zahradě také třeba akvaristika (teď bohužel ne, protože probíhá mírné vylepšení, ale očekávám, že se brzy k tomuto vrátím) , hraní tenisu (není nad tenhle sport, který pro mně znamená hodně) nebo třeba sledování filmů (mám profil na ČSFD).

To by bylo asi na úvod vše

Ať pálí
Holu

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Pozdrav z Klatov

Příspěvekod DarthVikta » 20 úno 2015 21:15

Buď pozdraven, Holu :wave:
Jestli máš za sebou soukromý školení od chilli-maxe, tak můžeš klidně zrušit účet, protože už znáš vše, co potřbuješ ;))

Ať hřejí!

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav z Klatov

Příspěvekod chilli-max » 20 úno 2015 21:48

Vítám tě tady :-) přeji ti ať se daří a vyrostou ti pěkné rostliny s bohatou úrodou :-)

to DarthVikta : jsou tu i jiní uživatelé kteří mají víc zkušeností než já a hlavně nikdo není vševědoucí a člověk se učí celý život a dělá chyby :-) Takže určitě účet rušit nemusí :-)
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
R-Ha
Stálý člen
Příspěvky: 190
Registrován: 16 led 2015 01:30
Reputace: 230
Obrázky: 0

Re: Pozdrav z Klatov

Příspěvekod R-Ha » 20 úno 2015 21:58

Zaujímavé koľký sa okrem pestovaniu chilli venujú alebo venovali akvaristike. Ono to asi ide ruka v ruke, proste záľuba v pestovaní. :thumbup:
Každopádne držím palce.

Holu
Moderátor
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 led 2015 15:59
Reputace: 1027
Obrázky: 0

Re: Pozdrav z Klatov

Příspěvekod Holu » 21 úno 2015 08:14

Díky přátelé. :-)

to DarthVikta: No já jsem taková hlava děravá, že si ty věci musím psát/ukládat, takže se občas stane, že zapomenu to co bylo před minutou. Máš pravdu v tom, že chilli-max je machr.

to chilli-max: Určitě účet rušit nebudu. :-) Když se povede, tak bych rád přidal fotky z úrody. A přesně jak píšeš, člověk se učí celý život. Rád konzultuji nějaké problémy, které by případně vyvstaly a hledám řešení.

to R-Ha: Asi tak no, akvaristika byla pro mně velkým koníčkem minulých let. Bohužel pak se něco stalo a já jsem usoudil, že bude lepší si s tím pohrát, než tam rybičky vypustím zpět. Chystám v tomhle směru comeback někdy v létě. A ještě občas si zajdu na ryby, abych se odreagoval od všeho ostatního.


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů