Celostátní sraz a soutěž

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 486
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1014
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Praha » 28 úno 2017 12:02

Takže lobo. " V 9:15 otvírám první plechovku Plzničky,ješte jednu Plzničku a Krušovice, otevřel jsem si další Krušovice, domácí švestkvou 53kou, Radegasta 12tečku, další pelchovce Kozla, Na stůl přilítlo první orosený, pivečka přibývala,kolem 17 :00 jsem se myšlenkově ztratil".
No já jet s tebou, tak jsem ztracenej už ve vlaku. A jet s tebou a Wlastou, tak se ještě teď toulám po republice. :laugh:

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Vasjis » 28 úno 2017 12:52

36728 takový medvídě :D Lobo

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3588
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3867
Obrázky: 0

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod MartinS » 04 bře 2017 19:45

Cerna perla v Chilli-pointu vcera pokorena, byl to ale masakr.

Probihalo to stejne jako u Barona az na to ze jsem si vyzadal jeste mleko navic a jeste chleba navic :-D
Bez nej bych to asi opravdu nedal, nebo bych to jedl fakt cely vecer.

Mno byli jsme tam s kolegou a on si dal chilli con carne. Ochutnal ode me jedno sousto a rikal ze mu to prijde jeste o nekolik levelu vyse nez je Phall v curry house na Palmovce.

Obchod s restauraci krasnej, obsluha prijemna, sladena tematicky k chilli. Opravdu gurmansky zazitek.
Vsechna jidla tam vypadaji krasne.

No cestou domu jsem mel trochu krece v brise, kolem jedne rano horko v zaludku jako prase a to se opakovalo asi ve 4 rano.
Znate to pak asi take a odvodite si kde jsem stravil temer cele dopoledne :-D

To jidlo je fakt top co jsem jedl z paliveho(chut i palivost), snedeni syrove papricky Carolina Reaper je proti tomu pohodicka.
V tom jidle jak je to marinovane a omacka silna jako svine, svickovou jsem si nechal udelat medium-rare a byla vynikajici.
Zajimave je, ze i kdyz to fakt palilo jako prase, tak chut masa jsem porad vnimal, to same i chut zeleniny co tam take byla.

Predpokladam ze otrlejsi chillizrouti, jako je treba Baron, jeste vzal chleba a vytrel tu omacku. To bych uz nedal, byla fakt masakrozni.
Naposledy upravil 1 dne MartinS; celkem upraveno 4x.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3588
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3867
Obrázky: 0

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod MartinS » 04 bře 2017 19:53

ObrázekObrázekObrázek

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1367
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3321
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Baron z Žop » 05 bře 2017 14:41

:respect: Marťas super výkon a gratulace k pokoření Černé perly!!! Na Dachovech si uvaříme taky něco pikantního :veryhot:

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3588
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3867
Obrázky: 0

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod MartinS » 05 bře 2017 14:52

Kolega rikal, ze jsem chvilemi vypadal jako zombik. Krvi podlite oci, zpocenej jako dvere od chleva :-D Tedy hlavne na plesce.
Vtipny bylo kdyz to kuchar varil, lidi kychali a citili to ve vzduchu, ale ja nejak moc ne. Az kdyz mi to prinesli na stul.
Ale bylo to fakt vyborne. Ono i ta restaurace je dost luxusni. Ceny dost vysoke, ale kvalita super.
Jednou za rok ci za pul bych se tam na neco vyborneho klidne stavil.

Rezervoval jsem si ten termin v Kvetnu na ten Dachov doma. Nemam moc napad cim bych mohl prispet, napadlo me nalozit Hermose.

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Erben61 » 05 bře 2017 16:15

Ahoj Martine, rád Tě vidím a gratuluju k výkonu. :veryhot: Když tady komentuju kdejakou blbost, je přímo mou povinnosti vložit se do Tvého příspěvku. Souhlasím s tím, že dobrá kvalitní šťáva je nezbytností špičkového jídla a že při dobré přípravě je koncentrátem všech chuťových esenc,í je jasná zpráva. Řeknu Ti že jsem toho v životě uvařil docela dost a to včetně pálivých.pikantně pálivých jídel. Tohle je ovšem brutalita,vařit s respirátorem :dunno: , docela bych si to chtěl vyzkoušet, respektive kouknout místnímu šéfíkovi pod ruce.Omrknout mu postupy, zda používá prášek, čerstvé chilli nebo si připravuje nějaký koncentrát jako polotovar. :firychil: Když si vařím pro sebe je to z hlediska Vašich plechových hub, železných vnitřností a ocelového zdraví slabota, takže jídlo vařím tak maximálně s chilli do 300 tisíc což je v pohodě. Když jsem vařil omajdy a tam šly milionovky tak už ty výpary byly docela jedovatý a ručičky pálily i při mytí nádob.Chci tím říct, že se dost těším na jarní srázek v Kempu a že při domluvě by nebyl až takový problém si tam udělat třeba v sobotu večer pořádnej flák masa jako minutku. Všechno je o domluvě, původně jsem přemýšlel, že bychom si mohli zmáknout takový nějaký Pekelný špízky, času je zatím ještě dost, takže můžem rozvinout debatu, podmínky tam jsou takový, že dá uvařit celkem cokoliv.
JO BUDE TO JÍZDA. Hodně zdaru v pěstu a další gastronomické zážitky. :thumbup: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod wlasta1 » 05 bře 2017 17:33

Martine, krásná práce...
Je super, že máš květnový termín už zanesený v kalendáři. 😉


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů