Hnojení s Biobizz

Hnojení paprik
Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Dr.Pedr » 01 úno 2015 11:30

Berry161 píše:jj dostal jsem tašku se zbytky ale něčeho byla i celá lahev většina od general hydroponics kvěťák , diamond nectar , nějaké hnojivo na růst a litr bio heaven a vzhledem že hnojím bio growem od biobizzu je to fajn tu cenu jsem viděl a trochu mi spadla dáseň zatím jsem použil 1ml na 1l a ten jsem rozlil k 29 rostlinkám a po 2 dnech je to znát ale teď řeším jak s tou lahvý naložit co nejlíp jestli už teď a nebo ještě počkat za 1500 kč si další nekoupím
No jasně...tak žee...pokud budeš dávkovat ,,průměr,, 3ml /1 litr vody na celou sezonu...(hnojka 1 x za týden)
...to máš spotřebu cca15 ml /měsíc ....únor až dejme tomu do konce srpna ... 7x 15ml = 1 litr a ňáký drobný ...
...a seš v poho... :thumbup:
Ps : Až budou kytky větší tak nejdřív zaleješ samotnou vodou a následně mixem hnojiva (3ml/1 l vody...
(ve tvém případě Bio Heaven))...tak docílíš jisté úspory a kytky stejně více hnojiva nevyužijí....(myšleno tak že větší kytka větší žízeň)....S dávkováním začneš postupně první tři měsíce po 1 ml / litr a pak zvyšovat....až budou kytky větší tak až 5 ml/litr...musíš si to spočítat... :thumbup:

Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Berry161 » 01 úno 2015 11:45

takže spíš rozložit na celou dobu a jak myslíš že by kytky vzali kdybych jim nalil i ten diamond nectar je to jiná firma ale měl by to taky bejt nějakej booster jen si říkám aby jim to pak spíše neublížilo ta změna

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Dr.Pedr » 01 úno 2015 11:57

Berry161 píše:takže spíš rozložit na celou dobu a jak myslíš že by kytky vzali kdybych jim nalil i ten diamond nectar je to jiná firma ale měl by to taky bejt nějakej booster jen si říkám aby jim to pak spíše neublížilo ta změna
Jasně ...musíš to dávkování rozložit...začni na 1 ml a postupně přidávej...rozpočítej to ...čím větší kytka...tím větší spotřeba....

Pokud máš ještě Diamond Nectar (taky booster) ...tak si to rozděl sudý týden Heaven..
...lichý týden zase diamond...a nebo rozděl kytky do dvou skupin a každou skupinu hnoj jedním boosterem a uvidíš co je lepší ....takový HOKUS POKUS :thumbup:
PS: pamatuj ...nejlepší je vlastní zkušenost aneb slovy klasika : když už si mám něco posr*t tak podle svého... :thumbup:

Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Berry161 » 01 úno 2015 13:14

díky Ti za radu :tiphat:

lukas26
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: 17 led 2015 14:08
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod lukas26 » 01 úno 2015 13:27

náhodou jsem narazil, že tady je ve slevě:
http://growhouse.cz/biobizz-bio-heaven-1l" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Colostomizer » 01 úno 2015 13:27

Dr.Pedr píše: Ps : Až budou kytky větší tak nejdřív zaleješ samotnou vodou a následně mixem hnojiva (3ml/1 l vody...
(ve tvém případě Bio Heaven))...tak docílíš jisté úspory a kytky stejně více hnojiva nevyužijí....(myšleno tak že větší kytka větší žízeň)....S dávkováním začneš postupně první tři měsíce po 1 ml / litr a pak zvyšovat....až budou kytky větší tak až 5 ml/litr...musíš si to spočítat... :thumbup:
Mám zato, že Bio Heaven a Top Max jsou pouze boostery a že by se měly kombinovat se základním hnojivem (třeba Bio Grow, Fish Mix, Bio Bloom, atd.). Podle etiket je v nich NPK 0-0-prd, takže to samostatně jako hnojivo ani fungovat nemůže ... Ale reference jsou ze všech stran skvělé. Top Max používá třeba i Fatalii.


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod chilli-max » 01 úno 2015 13:33

lukas26 píše:náhodou jsem narazil, že tady je ve slevě:
http://growhouse.cz/biobizz-bio-heaven-1l" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky ti za to...mají tam levnější i Bio Grow atd ...a docela o dost :-)
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Berry161 » 01 úno 2015 13:37

lukas26 píše:náhodou jsem narazil, že tady je ve slevě:
http://growhouse.cz/biobizz-bio-heaven-1l" onclick="window.open(this.href);return false;

pravda že obědnám si tam bloom

-- 01 úno 2015 14:38 --
Colostomizer píše:
Dr.Pedr píše: Ps : Až budou kytky větší tak nejdřív zaleješ samotnou vodou a následně mixem hnojiva (3ml/1 l vody...
(ve tvém případě Bio Heaven))...tak docílíš jisté úspory a kytky stejně více hnojiva nevyužijí....(myšleno tak že větší kytka větší žízeň)....S dávkováním začneš postupně první tři měsíce po 1 ml / litr a pak zvyšovat....až budou kytky větší tak až 5 ml/litr...musíš si to spočítat... :thumbup:
Mám zato, že Bio Heaven a Top Max jsou pouze boostery a že by se měly kombinovat se základním hnojivem (třeba Bio Grow, Fish Mix, Bio Bloom, atd.). Podle etiket je v nich NPK 0-0-prd, takže to samostatně jako hnojivo ani fungovat nemůže ... Ale reference jsou ze všech stran skvělé. Top Max používá třeba i Fatalii.

to máš pravdu dává se to ještě k hnojivu


Zpět na „Hnojení chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů