Moskvic- druhá sezóna-2014-HELP

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod proki73 » 24 dub 2014 09:50

moskvic píše:Takže včera natažena fólie..navezena hlína..a dneska zasazeno..tak snad porostou

Obrázek
ahoj ten tvůj foliak má dost velké nedostatky a tim hlavním je stabylíta a pevnost už na fotce ho máš hodně nakloněn foukne pořádnéj vítr a máš ho dole dalším a duležitým prvkem kterej chybí je větrací okno jinak kari sítě máš supet oka 10x10 pruměr drátu 8 podle odhadu takže dobrí jen to chce dodělat :wave:
a vím očem mluvím ja ho stavěl taky :D
viewtopic.php?f=113&t=2301&start=16" onclick="window.open(this.href);return false;

moskvic
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod moskvic » 24 dub 2014 12:21

Vsechny nedostatky jsou vyresene..to ze je to naklonene je spatne navarena vzpera ktera neni na fotce videt..jinak kari sit je na obou konci navarena na stare lesenove trubky na ktere jsou v obou koncich navareny roxory a je to zabetonovane do zeme..takze jedine ze by prisel tajfun... misto vetraciho okenka pouzivam dvere ktere vdycky rano otevru kdyz vim ze bude slusne...nevypada to sice jako nejake veledilo ale sel jsem cestou nejnizsi ceny takze proto to neni nic extra ale svuj ucel to splni....

vim ze jsi stavel puvodne jsem chtel vzit inspiraci od tebe s tim ze bych se na nej I prijel podivat jelikoz jsem taky z ovy, ale jelikoz nemam moznost sehnat levne drevo tak jsem to vypustil a zelezo bylo co dum dal..takze nakonec jenom cena za folii

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod proki73 » 24 dub 2014 12:58

moskvic píše:Vsechny nedostatky jsou vyresene..to ze je to naklonene je spatne navarena vzpera ktera neni na fotce videt..jinak kari sit je na obou konci navarena na stare lesenove trubky na ktere jsou v obou koncich navareny roxory a je to zabetonovane do zeme..takze jedine ze by prisel tajfun... misto vetraciho okenka pouzivam dvere ktere vdycky rano otevru kdyz vim ze bude slusne...nevypada to sice jako nejake veledilo ale sel jsem cestou nejnizsi ceny takze proto to neni nic extra ale svuj ucel to splni....

vim ze jsi stavel puvodne jsem chtel vzit inspiraci od tebe s tim ze bych se na nej I prijel podivat jelikoz jsem taky z ovy, ale jelikoz nemam moznost sehnat levne drevo tak jsem to vypustil a zelezo bylo co dum dal..takze nakonec jenom cena za folii
tak v tom případě je to ok ja jsem to nenavařoval jen svázal drátem :) a že jsi z ovy už jen podle přezdívky jsem rád že je tu i někdo z blízka jinak jsem na nikoho nenarazil doufám že ti porostou :)

-- 24 dub 2014 13:23 --

a ještě jedna otázka to máš tu folii z polska?

moskvic
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod moskvic » 24 dub 2014 14:17

Jj je to ona..koupil jsem tu hrubsi..stala tusim 10,50 zlotych metr..a je poradne hruba takze jsem zvedavy jak dlouho vydrzi..pani rikala 4 roky..ale to asi i se sundanim na zimu

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod proki73 » 24 dub 2014 15:57

moskvic píše:Jj je to ona..koupil jsem tu hrubsi..stala tusim 10,50 zlotych metr..a je poradne hruba takze jsem zvedavy jak dlouho vydrzi..pani rikala 4 roky..ale to asi i se sundanim na zimu
hh tak to je zajímavé ja ji kupoval kolem 8 zlorych za metr a taky je to ta hrubší

moskvic
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod moskvic » 19 kvě 2014 07:20

Ahojte, mam asi problem. Uz mam vsechny papricky ve foliovniku asi uz mesic..nicmene vubec nerostou..ty vetsi nasazuji kvety ktere ustipuju, ale jinak jsou porad stejne jak pred mesicem..plus minus centimetr..ze zacatku jsem chvilku hnojil slepicincema protoze nic jineho nebylo..vim ze ty jsou az na kvet a plod..ted hnojim kristalonem..a porad nic..hnojim tak jednou tydne...nevite co s e jim muze nelibit..barvu maji peknou..bez plisne..skudcu atd.

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014

Příspěvekod proki73 » 19 kvě 2014 10:07

moskvic píše:Ahojte, mam asi problem. Uz mam vsechny papricky ve foliovniku asi uz mesic..nicmene vubec nerostou..ty vetsi nasazuji kvety ktere ustipuju, ale jinak jsou porad stejne jak pred mesicem..plus minus centimetr..ze zacatku jsem chvilku hnojil slepicincema protoze nic jineho nebylo..vim ze ty jsou az na kvet a plod..ted hnojim kristalonem..a porad nic..hnojim tak jednou tydne...nevite co s e jim muze nelibit..barvu maji peknou..bez plisne..skudcu atd.
vyse*se na hnojení ono chvíly trvá než si zvyknou a pořádně se rozrostou kořeny takže trpělivost P.s. venku byla celkem zima tak se rust spomalil teť už bude teplo

moskvic
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moskvic- druhá sezóna-2014-HELP

Příspěvekod moskvic » 10 čer 2014 16:11

Kluci uhnivaji mi na nekterych paprickam vrchni patra a na jinych mam takove pokroucene listy. Nevite cim to. Nmam zakrocit rock efektem nebo necim jinym?


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů