chili klucenka keygoes

Povídání o chilli papričkách
hery1
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2015 09:23
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod hery1 » 11 říj 2015 09:27

Veľmi sa mi to páči a mal by som záujem o kúpu i viacerých kusov. Prosím, ozvite sa, keď sa to bude dať "normálne" kúpiť... Ďakujem... :)

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod Vasjis » 11 říj 2015 11:07

Ahoj úplně přesně to nechápu já si to objednám a až nás bude dost tak se to vyrobí a rozešle ?

hery1
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2015 09:23
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod hery1 » 11 říj 2015 21:39

Ja si tiež myslím - pokiaľ verím svojmu projektu, tak si vezmem úver a rozbehnem to na plné obrátky... No ale Slováci sú v podnikaní dosť bojazliví... (česť výnimkám...)...

hery1
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2015 09:23
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod hery1 » 09 led 2016 17:33

Ja som si chilli keyloger objednal, zaplati a podľa prísľubu mi mal prísť do Vianoc... Dodnes som však nič nedostal... :(

miky
Stálý člen
Příspěvky: 189
Registrován: 05 led 2016 01:52
Reputace: 22
Obrázky: 0
Bydliště: Jižní Morava

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod miky » 09 led 2016 20:09

Docela mě to zaujalo ale zdá se že je to mrtvý projekt? Dobrý i na kokain když na věc příjde :pimp: :robot:
Moje první pěstování - Miky 2016 | You love it even it makes you cry.

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod BigVD » 10 led 2016 09:43

Já mám také objednáno, datum dodání jsem měl cca 15. prosince, ale pak dorazil mail, že budou objednávky odesílat koncem ledna.
Dear friends&backers,

we are on our way to fulfill our commitments and make the keygoes:chili keychain real. Everything is going well. We estimate that your orders should be ready for shipping at the end of January. We have to prepare more than 600 packages with almost 3000 refills :)
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod BigVD » 24 led 2016 09:23

Tak klíčenky už mají vyrobeny a brzy je rozešlou. :-) Přidávám citaci z mailu.
Hi everyone!

Finally we have everything ready to ship the keygoes:chili keychains to your doors. Within 3-4 days all orders will be finalized, packed and forwarded for delivery.

We are so excited to hear your feedback afterwards. You will still find us on Indiegogo (currently in InDemand mode, in few days in Shipping Now dpt).

Have a nice weekend!

George
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod BigVD » 03 úno 2016 07:46

Tak jsem včera našel ve schránce svou klíčenku. Konstrukce pevná (vysoustruženej kus kovu), závit sedí dobře, nezdá se mi, že by se mohl v kapse odšroubovat. Přidaly kroužek na vyplnění mezery mezi "patronou" a dnem klíčenky (viz kartička na obr.). "Patrony" jsou dost natěsno a mají plastový zub, takže při kořenění jídla nevypadnou, ale při nabíjení klíčenky se musí zatlačit z vrchu a potřísnit si palec trochou chilli. Patrony s chilli jsou zaslepeny na vrchu malým lepíkem, ale ten tam moc nedrží, takže je v sáčku trochu chilli rozsypáno a po jeho otevření a manipulací s patronami jsem chvíli kýchal. Tak to je má malá recenzička. :-)

Nemám u sebe ten papír, tak si přesně nepamatuji jaké chilli jsem dostal, ale vypíšu tu co vím.
Chipotle
Habanero
Jolokia
Uzená Jolokia
Moruga Butch Taylor
Moruga Scorpion
Carolina Reaper
a nějakou čokoládovou papričku

28358
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů