chili klucenka keygoes

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod Vasjis » 03 úno 2016 10:13

BigVD píše:Tak jsem včera našel ve schránce svou klíčenku. Konstrukce pevná (vysoustruženej kus kovu), závit sedí dobře, nezdá se mi, že by se mohl v kapse odšroubovat. Přidaly kroužek na vyplnění mezery mezi "patronou" a dnem klíčenky (viz kartička na obr.). "Patrony" jsou dost natěsno a mají plastový zub, takže při kořenění jídla nevypadnou, ale při nabíjení klíčenky se musí zatlačit z vrchu a potřísnit si palec trochou chilli. Patrony s chilli jsou zaslepeny na vrchu malým lepíkem, ale ten tam moc nedrží, takže je v sáčku trochu chilli rozsypáno a po jeho otevření a manipulací s patronami jsem chvíli kýchal. Tak to je má malá recenzička. :-)

Nemám u sebe ten papír, tak si přesně nepamatuji jaké chilli jsem dostal, ale vypíšu tu co vím.
Chipotle
Habanero
Jolokia
Uzená Jolokia
Moruga Butch Taylor
Moruga Scorpion
Carolina Reaper
a nějakou čokoládovou papričku

28358

Po jaké době to tedy dorazilo a co to nakonec stálo se vším všudy ? Vypadá bytelně !

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod BigVD » 03 úno 2016 10:35

Bral jsem to z jakési předobjednávky, když měli teprve návrh a sháněli peníze na výrobu. Nyní mají už své vlastní stránky i se shopem (http://www.keygoes.com/).
Předobjednal jsem si to začátkem října, kdy byla akce klíčenka + 8 "patron" s chilli za $19 a doprava zdarma.
Ultimate Pepper Pack 1+8
Limited offer till SUNDAY. FREE SHIPPING. One keychain + 8 refills. Sexy and modern chilli varietes. Try them ALL.
Předpokládaná doba dodání byla 15. prosince, ale nakonec to dorazilo až včera. Nyní už mají výrobu rozjetou, takže dodací lhůta nebude dlouhá (balíček mi byl poslán ze Slovenska).
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod Vasjis » 03 úno 2016 10:51

BigVD píše:Bral jsem to z jakési předobjednávky, když měli teprve návrh a sháněli peníze na výrobu. Nyní mají už své vlastní stránky i se shopem (http://www.keygoes.com/).
Předobjednal jsem si to začátkem října, kdy byla akce klíčenka + 8 "patron" s chilli za $19 a doprava zdarma.
Ultimate Pepper Pack 1+8
Limited offer till SUNDAY. FREE SHIPPING. One keychain + 8 refills. Sexy and modern chilli varietes. Try them ALL.
Předpokládaná doba dodání byla 15. prosince, ale nakonec to dorazilo až včera. Nyní už mají výrobu rozjetou, takže dodací lhůta nebude dlouhá (balíček mi byl poslán ze Slovenska).
Ještě když koukám na ty náboje ( náplně ) můžeš si dosypávat svoje koření nebo musíš objednávat od nich nové a nové kapsle ?

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod BigVD » 03 úno 2016 12:28

Mělo by to jít nasypat si tam vlastní, prodávají i prázdný, ale nezkoušel jsem to otevřít, když jsou plný. Docela by mne naštvalo, kdybych musel kupovat pokaždé nové patrony. Každopádně to chilli bude muset být dost na jemno, hrubší by se těmi dírkami nedostalo ven.

//EDIT: Tak je lze používat opakovaně, ale k otevření jsem si musel pomoci šroubováčkem. Řekl bych že víčko patrony nevydrží věčně a časem nebude držet.
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

keygoes
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2015 11:18
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod keygoes » 03 úno 2016 20:29

Ahojte!

ďakujem za recenziu :) Už vieme, že musíme zmeniť spôsob uzavretia patrón, lepka nedrží tak ako sme chceli. Hľadáme vhodné riešenia. Každopádne pre SK a CZ trh je výhodnejšia stránka http://www.chillimarket.sk odkiaľ kľúčenky predávame, pri kúpe nad 20 EUR je poštovné na nás. Kľúčenky odosielame na druhý pracovný deň, takže vedia byť u vás veľmi rýchlo.

Ak máte otázky, sem s nimi :)

Ďakujem ešte raz!
Naposledy upravil 1 dne keygoes; celkem upraveno 4x.

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod Vasjis » 03 úno 2016 20:37

Je škoda že se to moc nedá plnit vlastním kořením ale chápu že by to pro vás pak nebylo lukrativní :(

Uživatelský avatar
math
Stálý člen
Příspěvky: 300
Registrován: 31 srp 2016 12:47
Reputace: 155
Obrázky: 0
Bydliště: Vajnory, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod math » 14 lis 2016 21:38

Keygoes sa mi paci, cena rozumna, velkost tak-tak, pravdepodobne si to coskoro objednam. Len jedna vec ma este zastavuje - mam pocit, ze cez dierky na tych naplniach prejde len dokonale podrvene, velkostou konzistentne korenie. Neviem ci si take sam dokazem pripravit z domacej urody. Mozno by stalo za to urobit prazdne naplne so srobovacim uzaverom - pre "hobby" nadsencov, ktori maju vaecsie zrno.

Zatial som si urobil lacnejsiu a praktickejsiu verziu, i ked s o dost mensim obsahom. So semienkami mi prisla ampulka s Morugou, asi na ochutnavku, dost ma potesila:
35524

Zaroven som na jednej akcii dostal vodotesnu kapsulu a ampulka do nej krasne sadne :-)
35525

Takze zatial takto, keygoes asi dam sancu. Ale mohli by zaviest tie hobby kapsulky.

Martin
Vajnory, Bratislava
https://vzahradke.blogspot.sk/

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: chili klucenka keygoes

Příspěvekod matoha » 14 lis 2016 23:35

tá ampulka od seminka-chilli.cz je vzorka a asi si to dostal ako darček.
keygoes ja osobne chápem komerčne ani chalani sa s tým netajili ale držím im palce ale..veľmi hygienické to asi na kľúčoch nie je.
osobne nosím so sebou toto (upravím príspevok)
..
35526
raz dávno som kúpil nejaké korenia a toto akože chilli malo väčšie otvory na sypanie aj pre drvené..do toho si dávkujem mleté (používam ten obyčajný sencor mlynček za 10 evri a stále meliem iba toľko koľko spotrebujem - zatiaľ nemeliem na predaj..) a nosím to so sebou.stále mám pri sebe nejakú tašku či vrecko kde to mám a viem to ponúknuť aj iným bez toho aby sa mi to minulo.keď viem že mám málo už dopredu si nameliem podľa toho aké akurát chcem.
pre porovnanie veľkosti je tam balíček hygienických vreckoviek a podľa mňa tie fľaštičky od kotányiho sú v predaji aj teraz lebo som ich videl ;)
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů