Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod lobo » 19 črc 2016 10:27

matoha píše:hehe úplne vedecky som niekedy v polovici februára '16 zobral vedecky vyrobené 2 pvc obaly na desať vajca vedecky som z nich odstrihol vedeckými nožnicami tie vhodnejšie polovice tie nevhodné som vyhodil do vedeckého koša.potom som našiel v mojej vedeckej bedničke a v pár starých vedeckých kvetináčoch snáď 10 rokov starú vedeckú hlinu ktorú som použil ako vedecký výsevný substrát.do každého miesta na vajco som strčil jedno semienko polial som to vedeckou odstatou vodou z vedeckého vodovodu a položil to na vedecký radiátor.no a potom som to už iba vedecky pozoroval vedeckými očami čo z toho bude..
takto vedecky som začínal :-D aj celá nasa môže ísť do.. :-D
p.s.už používam aj hnojivo (hoštické guáno granulované pod priesadu a potom hoštické slepičince tekuté) a aj si vyberám substrát do ktorého to kedy dať a dokonca som včera zvládol kúpiť aj lignohumát :-)

Tak poslouchej, jestli máš potřebu si tady z nás dělat pr*el tak sem nelez. :hot:

Kendy
Moderátor
Příspěvky: 2195
Registrován: 05 kvě 2015 13:46
Reputace: 759
Obrázky: 0

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod Kendy » 19 črc 2016 10:30

lobo píše: Tak poslouchej, jestli máš potřebu si tady z nás dělat pr*el tak sem nelez. :hot:
Ale no tak. Nemyslím si, že chtěl někoho urazit. Trošku rozvláčně tady popisuje, že on na to moc vědecky nešel.

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod matoha » 19 črc 2016 10:39

:-D
paprika je vlastne šľachtená burina tak by to nemusela byť až taká veda aby som napr presne meral teplotu a udržiaval stupne v určitom rozmedzí atď atď.som rád keď dokážem občas zmerať teplotu sebe :-) a nie nechcel som uraziť ale pobaviť :-P
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod lobo » 19 črc 2016 10:42

Omlouvám se tedy rozvláčněnému kolegovi, kterej tady od svýho příchodu jenom hledá chyby tohoto fora a jeho komentáře jsou většinou jak ty js ito nazval Rozvláčněné. Já bych použil jiné slovo ale dobře asi jsem jen omezenec který nechápu inteligentní humor jednoho jediného člena.

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod lobo » 19 črc 2016 10:49

matoha píše::-D
paprika je vlastne šľachtená burina tak by to nemusela byť až taká veda aby som napr presne meral teplotu a udržiaval stupne v určitom rozmedzí
V tomto se stebou schoduji a kdyby jsi to napsal takhle úplně normálně tak neni co řešit.

Taky mě napadá otázka zda-li sis přečetl všechny příspěvky než jsi přispěl do tohoto vlákna. Já odhaduji že si možná přečetl první stránku a podle toho ten post taky vypadal.

Co se týče tvého humoru, pokud to tedy opravdu humor je a není to myšleno urážlivě tak s tím opatrně. Je těžké pochopit tvuj styl humoru když člověk nevidí jak se u toho tváříš. Psaná forma humoru by měla být vedena někým kdo to ovldáda.
Třeba takovej BlueShark ten mi tady ze začátku taky trhal žíly svým "humorem" ale s ním jsem to vzdal a díky tomu že má i čím dál tím častěji normální příspěvky ho už jako Drásače mých nervů nevidím Ba naopak. Tímto zdravím BlueSharka :-D

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod matoha » 19 črc 2016 10:52

nemusíš sa ospravedlňovať ja som ten tvoj príspevok zobral tiež zo srandy.k tým chybám ja som ich nehľadal mne sa vyskytli a aj vďaka tomu že mi pár ľudí odtiaľ písalo som prišiel na to že je to jednoducho nepodporovaním starého androidu ale o tom som už písal na iných miestach.každopádne im patrí vďaka za to že tú kritiku zniesli a pomohli prísť na koreň problému.
no a k téme aby som nebol celý príspevok ot..podľa toho čo som tu čítal tie osobné vlákna asi najviac ľudí tu pestuje prirodzeným štýlom s miernym dopomáhaním.veď keď sa dá papričkám v ich vývoji trochu pomôcť tak prečo nie?
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod matoha » 19 črc 2016 10:55

a áno prečítal som všetky príspevky v tomto vlákne kým som do neho prispel :-) čestné slovo.čítam tu veľa získavam tým informácie a tu je ich fakt veľa.veľmi dobrá stránka
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Styly pěstování - aneb - Věda vs. natura

Příspěvekod matoha » 19 črc 2016 11:37

heh teraz čítam kendyho vlákno od začiatku a nie od konca a zrovna on tu na tú mnou spomenutú teplotu išiel pri klíčení vedecky tak snáď sa neurazil nebolo to myslené osobne :)
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů