Jaké vlastníte omáčky?

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
Uživatelský avatar
Findejs
Stálý člen
Příspěvky: 140
Registrován: 21 srp 2012 22:16
Reputace: 4
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Findejs » 12 bře 2013 20:49

Jezza píše:Ahoj,

kdepak kupujete objednáváte omáčky?

Díky za tipy.

J.
PM
jinak jak jsem psal jinde,jsem majitelem Moruga Mučíto. Jsem zvědav,jak dlouho mi vydrží.
Palu zdar :firy:

Uživatelský avatar
Zděnda-Z-Javecu
Stálý člen
Příspěvky: 101
Registrován: 18 úno 2014 13:03
Reputace: 7
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Zděnda-Z-Javecu » 27 úno 2014 17:02

Já dostal darem Ass Kickin' Mini Hot Sauce, hezká malá krabička a v ní 4 hezké malé lahvičky (22ml) a docela mě překvapily :-) chuťově jsou výborné, jen by mohly trochu víc pálit když to dávají do takových tintítek :D jedna lahvička mi vydržela asi tak ke třem jídlům, ale zato jsem si vážně pochutnal :-)
Co shoří, neshnije...

Uživatelský avatar
Jacopo.F.
Stálý člen
Příspěvky: 682
Registrován: 22 zář 2014 13:32
Reputace: 697
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc, 228 m n. m.

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Jacopo.F. » 19 led 2015 14:40

Ve čtvrtek jsem zakoupil u Sindibáda omáčku 'Moruga Mučíto'. Půl čajové lžičky do porce čočky bylo tak akorát. Zkoušel jsem i do bramborového salátu. Tak šestina-sedmina lahvičky už je pryč. :foods:

Uživatelský avatar
Zrzek
Stálý člen
Příspěvky: 1041
Registrován: 19 říj 2014 22:11
Reputace: 821
Obrázky: 0
Bydliště: Přerov 212m.n.m

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Zrzek » 19 led 2015 15:32

Taky jsem měl tu čest, Moruga mučíto, pochoutka do všech možných jídel. Měl jsem i Habanero mučíto, na lžičku vynikající, ale nejvíce jsem ji užil na palačinky místo marmelády, protože jsou to přece jenom (trochu jiné) meruňky. Obecně spokojenost.
Teď jsem si objednal omáčku The Evil one, ve středu příjde tak uvidíme, jestli jsem nepřestřelil a neupálí mě to.

Uživatelský avatar
Zrzek
Stálý člen
Příspěvky: 1041
Registrován: 19 říj 2014 22:11
Reputace: 821
Obrázky: 0
Bydliště: Přerov 212m.n.m

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Zrzek » 23 led 2015 13:51

Takže balíček s pochutinama dorazil ve středu. Gumový medvídci a chilli omáčka.
21046

Medvídci jsou velice chutní (pomerančová příchuť) a pro mě dostatečně pálivý. Je to příjemné spestření nudného večera u televize.
Omáčky jsem si včera trochu (tři kapky) dal do těstovinového salátu. Hrdlo lahvičky jsem otřel prstem a olízl, dost mě to překvapilo, pálivost je dost vysoká, chuť jsem nespozoroval, ale voní příjemně po rajčatech. Myslím, že mi do letošní vlastní úrody rozhodně vydrží.

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2122
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2411
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod gandalf » 23 led 2015 20:31

Nedávno mi kamarád přivezl z Nepálu tuhle zelenou omáčku. Děsnej zážitek - samá chemie. Kdyby někdo chtěl obohatit sbírku ......
21053

Uživatelský avatar
stalker251
Stálý člen
Příspěvky: 300
Registrován: 16 pro 2012 00:33
Reputace: 18
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod stalker251 » 27 led 2015 00:01

robím si vlastné omáčky cca 9 druhú na komplexné použití. Pálivost mučita je taký základ pro začatečníku. Já si robim silnejší, samozrejme ale aj nejaké slabší :hot:
http://www.youtube.com/user/stalker2512?feature=mhee" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod lobo » 27 led 2015 00:25

stalker251 píše:robím si vlastné omáčky cca 9 druhú na komplexné použití. Pálivost mučita je taký základ pro začatečníku. Já si robim silnejší, samozrejme ale aj nejaké slabší :hot:

Přesně tak, taky si musim vařit svoje. Protože Mučíto je sice dobé ale při mé spotřebě bych musel být milionář, takovou malou lahvičku jako je Mučíto mám do týdne někdy i dříve pryč. Nejsilnější co jsem si zatím uvařil tak tam byla 1X Carolina Reaper + 1x Brown Bhutlah + 1TMS RED + 5x Bhut jolokia Orange a udělal jsem z toho tři přesnídávkový sklínečky. Docela nálož :firy:


Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů