Jaké vlastníte omáčky?

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Hami » 25 bře 2012 20:07

Ahoj Evi,
mají je zde:

http://www.sklo-nadobi.cz/porcelan/orto ... p-732.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Měj se - Hami

fka82
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 22 říj 2010 18:04
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod fka82 » 25 bře 2012 20:16

Díky!

Blaidd Drwg 911
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28 říj 2011 13:13
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Blaidd Drwg 911 » 27 črc 2012 17:01

Asi nikomu ze zde přítomných nemusím představovat Tabasco Habanero, i když hodně lidí zná pouze obyčejné Tabasco.
Takže toto Tabasco Habanero je naprosto senzační věc na které jsem si vypěstoval solidní závislost. Pálivost je trošku větší než u normálního Tabasca, asi 7000SHU, takže nic extra, ale hlavní je ta chuť, ta je totiž naprosto jedinečná a neopakovatelná, zatím jsem nikde nenarazil na podobný produkt. bohužel cena je u nás nějakých 60-80 CZK za 60ml lahvičku, což je docela dost, když obsah mizí raketovým tempem. Nedávno jsem narazil na Anglickém Amazonu na zajímavou nabídku, pack of 12 za nějakých £12 , což dělalo při tehdejším kurzu nějakých 30 CZK. Horší je, že mi lahvičky pomalu docházejí a momentálně je cena £49 = 130CZK za lahvičku, což je totální šílenství!!! To na Americkém Amazonu mají demižon o obsahu jeden galon za cenu $46.75 = 15CZK za 60ml (1 lahvička) ovšem doprava by mě stála víc než zboží :( :( Takže milí přátelé, kdyby někdo věděl poradit jestli se někde u nás nebo někde poblíž dá sehnat Tabasco Habanero za příznivou cenu, učinil by mě na chvilku nejšťastnějším člověkem... Děkuju za všechny vaše rady❢

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Výborná je taky Marie Sharp's Fiery Hot

Obrázek

november
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 črc 2012 21:02
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod november » 02 srp 2012 22:01

Sriracha - kohout nesmí chybět na žádném jídle :-)

locki
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29 čer 2012 22:08
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Český Brod

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod locki » 15 srp 2012 21:58

Zkusil jsem Satan's Revenge a k ni priobjednal Dragonfire Micro.

Satanova pomsta je 75% Jolokie...palivost samozrejme poctiva, chut se da, ale v zaveru je ponekud horka. Jako prisada do omacek, na tousty apod. je dobra. Konzistence, barva a vune velmi dobra.

Draci ohen je palivy opravdu priserne, rekl bych o poznani vic, nez Satan. V chuti dobry az velmi dobry. Velice prakticka a hezka malinkata lahvicka, ktera diky potenci obsahu chvili vydrzi a clovek ji muze mit stale s sebou. Je to extraktovka a s tim je treba se smirit. Extraktove omacky moc nemusim, je to takove umele dohaneni palivosti, ve vetsine na ukor chuti. Zde se to ale povedlo pomerne hezky skloubit, takze pokud objednavate nejakou omacku, za tech par korun Draci ohen rozhoddne stoji pridat do kosiku.
Neboj se a sněz tu Nagu celou. My se budem smát, až se budeš za břicho popadat.

Uživatelský avatar
Findejs
Stálý člen
Příspěvky: 140
Registrován: 21 srp 2012 22:16
Reputace: 4
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Findejs » 21 srp 2012 22:37

Vyzkoušel jsem už spoustu omáček,které jsou běžně k dostání v obchodech a většina jich nebyla moc dobrá. Někde moc česneku,jinde moc cukru,jindy moc kyselá nebo páůila opravdu málo,že jsem jí konzumal místo kečupu (množstvím). Holt člověk musí hledat,dokud nenajde. A i já jsem našel. Našel jsem omáčku Srirarcha,která mi skvěle vyhovuje chutí a pálivost je,pokud si nedáte do úst polívkovou lžíci,dobrá. V budoucnu se chystám objednat Mad doga 357,nebo něco podobného,což už by měl být napalm v lahvičce.
Objednávat budu nejspíš zde: http://www.*/" onclick="window.open(this.href);return false; , mají tam slušný výběr.

vilemk
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24 srp 2011 12:11
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod vilemk » 25 srp 2012 17:06

Ahoj, sháním velmi dlouho tuto chilli omáčku a nikde se mi jo nepodařilo koupit. Měli ji dřív jednom bistru. Něví někdo, kde by se dala koupit?

[img=center]http://img.tradeindia.com/fp/1/467/725.jpg[/img]

Jezza
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30 říj 2011 15:19
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Brno/Hořice

Re: Jaké vlastníte omáčky?

Příspěvekod Jezza » 12 bře 2013 14:59

Ahoj,

kdepak kupujete objednáváte omáčky?

Díky za tipy.

J.
[sup]*** CH[/sup]IL[sub]LI ***[/sub]


Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů