Pochutiny pro cely den

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
Uživatelský avatar
Findejs
Stálý člen
Příspěvky: 140
Registrován: 21 srp 2012 22:16
Reputace: 4
Obrázky: 0

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Findejs » 23 črc 2013 15:37

Krabice dostala pěkně pokouřit. Asi jsi rád, že zboží bylo v celku, obvlášť skleničky s omáčkama.

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Filichilli » 24 črc 2013 15:12

Sbíhají se mi chutě jak na to koukám :D A česká pošta je jasná no .. ještě, že to drží v celku.

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 24 črc 2013 15:25

To jsem taky rad a jeste mi do schranky hodily jen papir ze mam na poste obicejne psani a ti debilove to hledaly pul hodiny jako dopis.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Filichilli » 24 črc 2013 20:18

:D To bude asi tím horkem. Aspon to roste konečně !

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 26 črc 2013 11:47

Konecne jsem se dostal na prvni omacku.
Who dares burnes! Naga sauce:
Nejsdriv neco k tomu co odsahuje.Takze samozrejmosti je Naga jolokia kterou doprovadeji Habanero red savina a jalapeno(blize nespecifikovaneho druhu).Pak jeste cesnek,cibuli,limetkovou stavu a xantanovou gumu.
Omacka je jemne kysela po limetkach a mirne nahorkla(asi po ceskeku).Celkove ji dominuje svezi chut Jalapenos s ostrosti Naga jolokii ktera vsat neni nejak extremne silna(ale pack obsahuje vsechny tri urovne-slaba,stredna a silna) rekl bych ze tohle je ta stredni.Postune projevovani chuti se nekona ale symfonie vsech soucasne taky neni spatna.V takovyto efekt doufam u Satan's sweet Naga sauce(kterou jsem zatim neochutnal) a ocekam jemny ovocny vanek a v zapeti slehani kapsaicinovych blesku at to ma rychly spad.

AŤ PÁLÍ!!!
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 30 črc 2013 13:59

Vcera jsem ochutnal zbile dve omacky tak vas sdelim jak mi chutnali.

Satan's sweet:
Neni az tak sladka a nevinna jak nazev napovida.Hodne se podoba na Who dares burnes! ale ma jemny nadech ovocne chuti(ja osobne jsem zaregistroval chut manga).I pres hodne podobne slozeni nema az tak vyraznou kyselost jako Who dares burnes! spis je vic do sladka.Co se tice palivosti jsou vsechny tri omacky na stejne urovni.Neni to uplny masakr(alespom ne pro mne) ale zas to neni zadny cajik.

Naga & Chipotle pepper sauce:
Tahle omacke je nekde celkem jinde nez predchozi dve.Zadna kyselost ani ovocna chut.
Je slana.Ne moc ale presto slana s chuti Chipotles a palivosti Nagi.Konzistence je hustejsi jakoby byly ingredience pouze nasekany na drobne kousky a ne rozmixovany.Taky jsou v ni vyditelne cela siminka myslim ze Nagi.Vune je tipicka pro uzene papricky.

AŤ PÁLÍ!!!
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 25 říj 2013 16:52

Po dlouhy dobe se vam opet hlasim protoze mi dnes dorazilo nove "hamáníčko".Ne zebych za tu dobu nic neobjednalal(to bych asi chcipnula na nedostatek kapsaicinu) ale objednaval jsem spis veci jiz overeny mim mlsnym jazickem.

Krabice znovu dostala "pokourit" jak tady uz psal kolega Findejs nebo by jsem spis rekl ze prosla treninkem nasi fotbalove reprezentace ale nastesti je zbozi bez ujmi.Pan od DPD se mi alespon ospravedlnil a rekl mi ze jesli nechci tak poskozenou zasilku nemusim prijmout.Alespom maj jiny pristup jako Ceska posta!!!
15150
15151
15154
15155
15156
15157
15158

Samozrejme mi nedalo a hled zacala degustace toho hlavniho kvuli cemu jsem delal celou objednavku.A vysoce predcila me ocekavani:

Grim's Reaper Pestilence-Hot syrup
15164
Mega vyborna vec a perfektni napad jak snoubit chut sladkeho s pekelnou palivosti.Chut je ukrutne rizi a i pres pomerne "vysokou palivost" je dobre rozeznatelna.Nejdriv nastoupi prijemna chut kokosoveho rum s velice jemne nakislastym podtonem a v zapeti je zahajena slavnostni salva z dela.I pres pouziti extraktu z chilli nani v ni citit zadna nahorkla pachut kapsaicinu jan lehce doznivajici chut kokosu provadena zarem "plamene pakelneho".
Grim's Reaper je jeden z mala Britskych vyrobcu co si uvedomuje ze i v cechach je spotreba chilli globalnich rozmeru a tak uvadi slozeni i v ceskam jazyce co je potesujici drobnost.
15165

Dnes na nocni si beru susene hovezi maso tak vas zitra obeznamim s jeho chuti.

AŤ PÁLÍ!!!
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 30 říj 2013 13:54

Uzeny hovezi maso:
15159

Hned po otevreni mi prislo dost tvrde ale na druhej den jakoby zmeklo.Chute se dost michaj ale celkovy vysledek je prijemny na jazyk a palivost je rekl bych pro vetsinu z vas standardni(myslim tim vyssi standard).
Na pomoc jsem si musel vzit obal abych vam mohl zdelit co vse je na nem nasipane.Je to:pepr,cibulovi prasek,hnedy cukr,cesnek,worcester,sojova omacka,extrakt Tamarindu,vinny ocet,smes koreni,cayenne peper a samozrejme Naga jolokia.
Chut je prijemne jemna s opozdenym nastupem palivosti ktery vsak bohuzel rychle uticha a prebiji ho chut samotneho masa.Tohle prisuzuji kratke dobe marinovani ale to je jen muj osobni nazor.

Grim's Reaper Tempest:
15162
15163

Otevrel jsem ho dnes a udelal jsem si na nem rizy basmaty ktera mi zbyla z kurete Vindaloo.Olej je cesnekovy a lisovany za studena.Co me prekvapilo je ze by se nechal pit jen tak samotnej.Ma prijemnou jemnou chut cesneku s lehkym doprovodem chilli.Vune je intenzivni po cesneku.Hodlam jeste vyzkouset olivovou variantu kvuli odlisne chuti a vetsimu spektru pouziti.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!


Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti