Pochutiny pro cely den

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
RanNDaal
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01 dub 2013 20:53
Reputace: 0
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod RanNDaal » 01 čer 2013 22:06

takova tezka cenzura :D tak jinak... na habaneroteckacezet toho maji mraky :D

Uživatelský avatar
ARTHUR
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 23 úno 2013 10:32
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod ARTHUR » 01 čer 2013 23:23

Taky není od věci ebay:

http://search.eim.ebay.cz/Domov%20a%20z ... &ect=190-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Arthur :)

franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod franta599 » 03 čer 2013 10:31

na habanero ani nikde jinde v ČR mad dog 357 silver nemaj :(
co ja bych za ni dal :foods:
zkusim ten ebay snad to vyjde a nepřijde me cihla
přidam video s ochutnávkou pak :veryhot: :veryhot:

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 27 čer 2013 15:39

Vcera jsem se pro srovnani rozhodl otestovat Senza Wasabi od Bohemia chips(mimochodem na muj dotaz ohledne vyroby palivejsich bramburek typu Blair's death rain nebo Hot-headz od evropskeho vyrobce mi jeste neodepsali)
13187

A ted k samotnej chuti(budu srovnavat s Lay's strong Wasabi):
Oproti Lay's jsou Senza tensi a jemnejsi.Uz od pohledu jsou o hodny kus zelenejsi.Chut je u Senzi vyraznejsi a bramburky maji jemnou bramborovou chut a jsou primerene slane.Bramburky se rozplivaj na jazyku za co Bohemii chvalim no postradam u ni produkt na bazi chilli jako jsou Piri Piri od Lay's(ale silnejsi by zajiste potesili od ceskeho vyrobce).

Hodnotim to tak ze Bohemii se Wasabi vyjimecne povedli v tomto pripade vic nez Lay's.

Tak AT PALI mily pratele!!!
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 09 črc 2013 16:42

Tak mi vcera prisel balicek ze Spojeneho kralovstvy:
13435
13436
13437
13438
To jen tak pro predstavu jak to ty kluci anglicky posilaj.

A takhle to vypada z celkoveho pohledu:
13439

Postune vam budu sprostredkovavat veci kterese mi povede ochutnat nebo mi mi palivy pratele alespon zdeli jak jim chutnaly.

Hot-headz! chipotle mustard:
13457
Bramburky jsou slabsi palivosti i kdyz na obalu je uvedeno "medium" kedzto Habanero inferno je oznaceno jako "very hot" prijde mi tem rozdil markantni.Po otevreni pitliku me zaujala vune uzenych jalapenos ale co je prekvapive az podezrele zajimave je fakt ze po vlozeni do "huby" me zaujala vune horcice ktera byla pomerne intenzivni a po chvilce se vytratila.Nejdriv nastoupi chut Chipotles s jemnou palivosti ktera se pri polikani rozvine do chuti horcice(o jaky druh se konkretne jedna vam nereknu jelikoz nejsem znalec) ktera mi i pres muj "odpor" k horcicim nevadila.
Bramburky hodnotim jako rdarily produkt se zajimavou nevsednou chuti.

Grim reaper Hell Riser:
13448
13467
Mlecna cokolada co neni tak uplne mlecna.Chuti mi prijde nekde na pul ceste mezi mlecnou a hockou se znacne velkym podilem kakaa.Kakao dominuje chuti tyhle cokolady s vyraznim podtonem noveho koreni.Musim ale konstatovat ze je o neco min paliva nez Purgatory od stejneho vyrobce ale mozna je ho v pouziti osrejsich chuti a palivost se v jejich koncertu trochu straci co ve finalnim zneni vudec neni na skodu.
Cokoladu vnimam tak trochu jako takove palive "kavovve zrno" v kakaove variante.

Hot-headz! Habanero pepper sauce:
13445
13446
Mel jsem moznost ochutnet tuhle omacku i kdyz primarne nebila urcena pro me.Omacka je vyrazne kysela ale meni to takova kyselost jako znam z jinych omacek.Tahle kyselost je cista prirovnatelna k 8% octo co si kupuji v kramu doplnena chuti cesneku a jemnym podtextem Habanera.Palivost je mirnejsi(rekl bych pro mene odolne konzumenty) ale celkova chut je prijemna a nezvikle zajimava.

Uzena mleta Naga:
13453
13454
Co by jsem mel napsat k tomuhle???
Snad jen:"Vydeli ste,chutnali ste,mely ste nebo ste o ni ninimalne slisely."
Vostry to,pali to a voni to mo cerstve schoreny dreveny kulne!!!

Tenhle nakup co se vyjinecnosti chuti tice se moc vydaril a tesim se na dalsi uz za malou chvili.

AŤ PÁLÍ PŘÁTELÉ!!!
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 19 črc 2013 10:53

Dnes vam prinasim chut Old Texas Whisky steak sauce
13440

Mel jsem moznost ji ochutnat jen v hodne malem mnozstvi a tak vam sdelim sve pocity.
Omacka mi silne pripomina kecup(co mi znacne vadi ale na masu po nemusi by az tak brutalni).Po otevreni me zaujala jeji vune doslova hotovich steaku.Kdyz si odmyslim tu dominantni sladkou chut kecupu omacka chutna po hovezim masu(rekl bych jako "hovezi gulasek se sesti knedlama") skapkou whisky a vuni peceneho masa.Palivost je pouze mirna az jsem ji mel problem v tech vsech chutich najit.

Omacka je v celku zdarila i kdyz neni podle meho gusta.Chute jsou vyvazene a kdo ma v oblibe kecup si urcite prijde na sve.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod franta599 » 20 črc 2013 17:09

procházeni tohohle topicu je velké utrpení :( takovych dobrych veci a ja to nemam :rn: konči to zas oslintanou klavesnici :angry1:

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Pochutiny pro cely den

Příspěvekod Gygabite » 23 črc 2013 12:44

Vcera ke me dorazil dalsi balicek ale predtim nez zacnu psat musim "pochvalit" cesku postu.No uznejte sami:
13649
13650
13651
Hlavne ze je polepeny paskou s obrovskym napisem FAGILE.Bohuzel britove mensi zasilky posilaj Royal mail a u nas si to prebira Ceska posta.

Tak a ted k obsahu(ten i pres pusobeni demolacny cety prezil bez ujmy).
13652

Vetsinu zbozi uz znate a omacky jsem objednaval kvuli tomu stojanku.
Naga natural 3 pack
13653
13654
Omacky jsou k mani i samostatne a stojanek si asi davaj delat.Provedeni neni excelentni no svemu ucelu postacuje a nijak nekazi celkovy dojem.
Cela rada Naga natural obsahuje vic omacek a nejspis z duvodu nedostupnosti jsem misto Naga mustard dostal Who dare burns!(ale nijak mi to nevadi horcici stejne nemusim).

Bohuzel vam pisem v kvaltu takze chute jednotlivych omacek vam zdelim az vecer.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!


Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti