Co říkáte na textilní květináče?

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod MartinS » 15 kvě 2020 10:37

Ano
https://www.higarden.cz/textilni-kvetin ... a-breathe/ jsou asi momentalne nejlepsi textilni kvetinace sehnatelne u nas

Zacinal jsem na teto znacce, ktera je take dobra
https://www.higarden.cz/root-pouch/root ... --28x26cm/
Root pouche mam vyzkousene 4l, 8l, 12l, 16l, 56l s tim ze ten 12l je spis 10l i podle rozmeru

z mensich mam nove ted na bylinky:
https://www.higarden.cz/propot/propot-t ... etinac-7l/

Bez ucha jsou pak vyborne a skvele pevne a asi jako jedinne ctvercove i trochu dokazi drzet tvar
https://www.higarden.cz/ctvercove-texti ... -bez-ucha/

Dale mam jeden smart pot 7galonu (26l) a ty jsou velmi kvalitni a pevne, dobre se cisti, ale jsou extra drahe a blbe sehnatelne u nas.

Ptej se na co potrebujes.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod MartinS » 15 kvě 2020 12:33

Kdyz jsme u toho textilu, pokud nekdo ze stabilnich clenu fora se kterymi se potkavame na akcich ma zajem vyzkouset letos nejaky textilni kvetinac, klidne me napiste PM a muzu vam nejaky venovat. Mam navic mensi 1 galon (4l) na bylinky treba, a pak nejake 12l a asi bych nasel i 16l protoze me chciply nejake kere pri prezimovani.
Mam letos jen dva chilli kere + neco poresim s Golonkou, takze pokud muzou mit uzitek jinde, rad poskytnu.
Ale nic bych neposilal, jen kdyby se chtel nekdo stavit :-)

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod Pedro » 15 kvě 2020 23:48

MartinS píše:
15 kvě 2020 12:33
Kdyz jsme u toho textilu, pokud nekdo ze stabilnich clenu fora se kterymi se potkavame na akcich ma zajem vyzkouset letos nejaky textilni kvetinac, klidne me napiste PM a muzu vam nejaky venovat. Mam navic mensi 1 galon (4l) na bylinky treba, a pak nejake 12l a asi bych nasel i 16l protoze me chciply nejake kere pri prezimovani.
Mam letos jen dva chilli kere + neco poresim s Golonkou, takze pokud muzou mit uzitek jinde, rad poskytnu.
Ale nic bych neposilal, jen kdyby se chtel nekdo stavit :-)
Já pro Tebe mám 2 "malá" překvapení (jak jsem slíbil). Golonka Ti je předá.... :thumbup: :wave: :tiphat:

janči.n.
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 17 bře 2020 14:15
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod janči.n. » 21 kvě 2020 12:28

Zdravím, sú vhodné tie textilné kvetináče aj do bytu na vnútorný parapet? Počul som, že pri polievaní z nich tečie voda na všetky strany...

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod Bonebreakers » 22 kvě 2020 10:13

Když to budeš zalévat s trochou rozumu dospod si dáš podmisku s vyšším okrajem, tak by neměl být problém. Ty growbagy co mám na balkoně tak nepozoruji, že by to teklo "na všechny strany" dokonce při plném zalití to jen lehce prosazovalo na spodku. Mám growbagy od Gronestu a i made in china.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod MartinS » 22 kvě 2020 10:32

Mno kdyz se podivas na ten odkaz ode me, zjistis ze ty gronesty dychaji vsemi smery, ale protekaji jen spodem :-)

Jinak ale obecne ano, je potreba zalevat s citem.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: Co říkáte na textilní květináče?

Příspěvekod MartinS » 12 srp 2021 15:22

Ozivim trochu tema, tento rok to muzu pomerne slusne pozorovat. Mam 4 kere v Gronestech 15l a i kdyz z konve to leju nakrivo, tak zatim steny absolutne neprotekaji. Naopak klasicky textilni, take kvalitni, normalne protece voda stenami bez problemu.
Urcite v tom tedy rozdil je a ja jsem rozhodne rad, ze voda skonci maximalne v podmisce a ne sousedce dole na povesenem pradle :-D


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů