Lodžie 2011 -ROOKiE-

Naše pěstitelské snažení v roce 2011
-ROOKiE-
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09 čer 2011 14:32
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod -ROOKiE- » 16 srp 2011 23:11

Týdny ty svoje papričky pozoruji. Jsou to pěkný obři na "pálivce" jak do délky tak i do tloušťky. Z mého pozorování plyne, že jako mladé začnou jako tmavě zelené a čím jsou starší tím více světlají až skoro do žluto-zeleno-bílé. Já čekám, ale myslím, že červené nebudou. Buď je to tímhle kultivarem a nebo nedostatkem sluníčka a nebo to chce ještě čas. Nikam nespěchám. Řekl bych, že rostlinky stagnují, mají už méně listů, staré zežloutly a opadaly. Tady na Liberecku to vypadá jak na podzim a podle mých "lodžiových dětí" se zdá, že tento fakt pomalinku přijímajé také. Nechám je co nejdéle, každý den je kontroluji nejméně 2x. Až to bude tak to bude nebo až nebudou listy, otrhám to. Fyziologicky ta rostlinka pak už přeci nebude růst, nebude fotosyntetizovat. Není na to prostě počasí, aby to zrálo do konce září. Třeba se sluníčko a teplo vrátí a holky zase porostou, ale když zatím přes den a v noci jsou teploty pod 18°C, tak nemůžu po nich chtít zázraky. Původ mají tyto rostliny v subtropech až tropech a tyhle "klendry" jim holt nesvědčí. :rn:

Co je pravdy na tom, že někteří otrhali např. poslední sklizeň v září třeba i zelené malé plody a během sušení na niti jim zčervenaly ? Je to běžný jev nebo pohádka ? Díky ! :tiphat:

Uživatelský avatar
Chilli.tk
Stálý člen
Příspěvky: 226
Registrován: 08 kvě 2011 22:35
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod Chilli.tk » 17 srp 2011 09:05

Není to pohádka, některé papriky po utržení v zeleném stavu opravdu "dojedou" - občas je vidět i v obchodech. Papriky musí trhat před převozem ještě skoro nezralé, protože v obchodě občas narazíte na krásnou červenou kapii, která by ještě týden snesla:)
Úplně stejné je to s banány, které se trhají zelené a cestou přes moře dozrávají a zde jsou již žluté.
Moje zkušenosti hovoří o Aji Cito, které jsem bral některé napůl žluté a do dvou, tří dnů v lednici normálně zežloutly("dozrály") všechny.

A pokud do červene nejdou, tak to přeci vůbec nevadí - hlavní je aby pálila paprička celá a ne jen jedna nebo dvě třetiny, pak je zralá:)

Ahoj :tiphat:

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 17 srp 2011 12:26

Ještě bych dodal, že stejný je to skoro se všema plodinama dováženýma z ciziny, př. rajčata, akorát ty jsou GMO plodinou, aby měly co nejvíce masy a dlouho vydržely čerstvé.

Co se týče teplot a růstu paprik:
  • Při teplotě 10°C se zastaví růst, přestane probíhat fotosyntéza.
  • Růst papriček je zpomalen při teplotách pod 15°C
  • Květy se formují při teplotách 18,5°C
  • Lusky se pravděpodobně přestanou vyvíjet, pokud teplota překročí 32°C

-ROOKiE-
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09 čer 2011 14:32
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod -ROOKiE- » 04 zář 2011 16:58

Trochu aktualizace toho, co se u mě na "balkóně" děje. U nás se barvíme do červena :naga: , postupně, pomaleji ale jistě. Snad to počasí vydrží. :respect:

6389
Nejčervenější, ale lehce zdegenerovaná tvarem.
6390
Ta už je trochu hezčí.
6391
Ač to tak nevypadá, tak jsou žluté až oranžové.
6392
I zde narůstá koncentrace karotenu ve slupce, takže se těším na finální barvu.
6393
Nechtěl to zaostřit, škoda.

Nevíte, za jak dlouho budou hezky červené ? Závisí to na sluničku, že ? Teplotě a světlu ?

Všiml jsem si na listech drobných černých teček, které postupně sílí a list zežloutne a upadne. Nevím, čím to je. :rn:

Díky :thanx:

Uživatelský avatar
Chilli.tk
Stálý člen
Příspěvky: 226
Registrován: 08 kvě 2011 22:35
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod Chilli.tk » 06 zář 2011 12:02

Zdarec, hele zbarvení chvilku trvá, dej tomu čas:)
Některé odrůdy červenají déle a doporučuji sklízet až paprička lehce změkne...

Černé tečky mohou být způsobeny nějakým parazitem, rozvěs žluté lepové desky pro odchyt a identifikaci prazita(pokud ho nejsi schopný na rostlině nalézt....

Jinak ta barva je závislá na tom jak moc rychle je schopná rostlina dodat potřebné živiny do plodů - tzn. hnojiva, úroveň zálivky(papriky raději sušší půdu a častější závlahu a na množství světla potřebné pro růst i květ...

Pěkný den.

Chilli.tk

P.S.: Deformace papriček není vůbec žádný problém, některá papriky mají geneticky dané že se trochu deformují a není to na škodu...

-ROOKiE-
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09 čer 2011 14:32
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod -ROOKiE- » 23 zář 2011 01:53

22.9.2011 A vysvitlo sluníčko ...
6551
Více červené ...
6550
Krásný jsou holky
6549
6548
6547
6546
6545
6544
ANi nevím jaký úhel na focení je nejlepší
6543

-ROOKiE-
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09 čer 2011 14:32
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod -ROOKiE- » 08 říj 2011 19:52

Konečně jsem se dočkal sklizně plodů :sm:
6601
6602
6603
6604
6605
6606
6607

Byl to můj první rok. Díky uživatelům tohoto fóra, nebyla snaha něco vypěstovat zmařena. Díky i Vám :tiphat:

Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Lodžie 2011 -ROOKiE-

Příspěvekod Hami » 08 říj 2011 19:56

Ahoj, gratuluji k první úspěšné sklizni!!!
Mám dotaz:
Jak jsou na tom Tvé Pálivce s pálivostí????
Já měl letos také jednu kytku Pálivce, ale po sklizni jsem zjistil, že chutná jako sladká červená paprika :-(
No nic, ať se daří - Hami


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti