Minifoliovník 2011

Naše pěstitelské snažení v roce 2011
Uživatelský avatar
Chilli.tk
Stálý člen
Příspěvky: 226
Registrován: 08 kvě 2011 22:35
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Minifoliovník 2011

Příspěvekod Chilli.tk » 27 črc 2011 18:49

Ahoj zrizence, bohužel tě zklamu - moje Numexy jsou z tohoto roku ze semínka.
A ty malé prcky by nikdo od minulého roku nedržel - obzvlášť v zahradnictví.

Bonchi Rulezz!!!!

-- 27 črc 2011 18:50 --

Ahoj zrizence, bohužel tě zklamu - moje Numexy jsou z tohoto roku ze semínka.
A ty malé prcky by nikdo od minulého roku nedržel - obzvlášť v zahradnictví.

Bonchi Rulezz!!!!

dana
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07 zář 2014 14:14
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Minifoliovník 2011

Příspěvekod dana » 08 úno 2015 10:45

Ahoj nevi nahodou někdo mi poradit chci pestovat cilli a chtěla bych si vyrobit foliovnik ale mam problém ze sirka muze byt tak okolo 25 cm.Takovy není mozne nikde koupit tak prosim všechny kdo by mi mohl poradit a berte ohled ze jsem zena a nejake technicke věci asi mi moc nepujdou.,prosim ještě o radu koupila jsem si semínka a pan mi rikal ze mam prvních 10 kvetu vystipat ze to pak lip poroste co tomu rikate ja pestitele? je to tak nebo ne? Dekuji Dana

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Minifoliovník 2011

Příspěvekod lobo » 08 úno 2015 11:20

Ahoj předpokládám, že máš na myslim minipařeniště na klíčení semínek. :tiphat:

Je to jednoduché, určitě máš doma spoustu různých misek, takový ty s tím víčkem. Tak vemeš dvě stejné velikosti a je to. Rsepektive do jedné dáš výsevné medium ( zeminu, Jiffy, rockwool kostky .. ) a druhou stejně velkou miskou to přiklopíš a je to :tiphat:

Pokud máš opravdu na mysli minifoliovník tak se obávám že šířka 25 cm je celkem nesmyslná to by se ti tam ty kytky uškvařili :tiphat:

Co se týče toho vyštipování prvních deseti květů, tak to slyším prvně. Jde o to kdy ti nakvete. pokud rostlina kvete už v Únoru tak se vyšpovat musí, pokud ale začně v normálním termínu dejme tomu v Květnu tak neni potřeba. Možná jedn Utrhnout prvn plod. Rostlina údajně tom rvnímu plodu dává nejvíc a na ostatní květy prdí tak snad je toto pravidlo ale jinak prvadilo prvních deseti květů neznám :tiphat:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti