Zděnkovo zahrádka 2015

Naše chilli papričky v roce 2015
Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Zděnkovo zahrádka 2015

Příspěvekod Colostomizer » 27 srp 2015 08:41

Taky to teď pracovně vedu jako Cayenne Yellow, na Aji jsou plody moc malé, úzké a špičaté ... A taky si myslím, že by si v seminka-chilli.cz měli koupit jedny erární brejle, aby se jim nepletlo Cheyenne a Cayenne :D Každopádně příští rok asi zbylá semínka vyseju zas, plodí fakt dobře a plody jsou dobré na sušení. A Cheyenne raději objednám někde jinde ...


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Uživatelský avatar
Zděnda-Z-Javecu
Stálý člen
Příspěvky: 101
Registrován: 18 úno 2014 13:03
Reputace: 7
Obrázky: 0

Re: Zděnkovo zahrádka 2015

Příspěvekod Zděnda-Z-Javecu » 24 říj 2015 17:46

Taaaak, nejdřív Vám všem kolegům, kolegyním a dalším přeju krásný víkend :tiphat: a dále bych jen shrnul zakončení mé chilli sezóny :-)
Takže už asi 14 dní zpátky (celou tu dobu jsem se nedostal k chilli fóru tak jak bych chtěl, protože mi to nedovolila práce a pak snoubenka :D ) jsme otrhali veškeré plody, většinu jich suším, zavěšené na lustrech po bytě, je to krásná ozdoba :chilli11: Pár (asi 8) krásných žlutých Jamaican Squash jsem použil do omáčky, kterou ještě nechávám uležet, ale už to asi dlouho nevydržím a tak do týdne čekejte report jak se povedla a případně recept zde na fóru a ochutnávku na plánovaném sraze v Žopech, pokud se tam dostanu :cooking: No a nakonec jsem dneska uklidil foliovník, z něj jsem jedno hezky rozvětvené habanero zkusil dát do květináče, v dalším jsem nechal jednu Bishopku, obě už schytaly nějaký mrazíky, ale kořeny určitě nepřemrzly a vypadají oproti ostatním docela dobře, takže z nich zkusím udělat bonsaje nebo je alespoň přezimovat. No a pomalu už se začínám rozhlížet co bych si zasadil příští sezónu, nejraději mám habanera :veryhot: Poradíte, mí milí chillimaniaci? :thanx:

Ještě bych si dovolil připnout pár fotek :-)

Tu máme masožravčí variaci na chilli poppers:
27629

Ještě detail:
27630

A tímhle zdobíme byt:
27632
Co shoří, neshnije...


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti