Tady je Colostomizerovo ...

Co jsme vypěstovali v roce 2014
Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod Pedro » 08 lis 2014 19:44

proki73 píše:fotky jak z pohádky byl jednou jeden princ který z temného lesa vysekal zlo a zasel ohnivé sémě z něhož vyrostl dračí pokrm :firy:
:thumbup:
Tohle zvěčnit do kamene...netušil jsem, že v tobě dříme básnické střevo.

To Colostomizer...hezká zahrádka...jsem zvědavý na foto balkonu. :tiphat:

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod proki73 » 08 lis 2014 22:41

v mém střevu dříme akorád tak jalapeno poppers které jsem měl dnes na oběd poslední exeplář letošní sezony a kromu vývar z habanera red prostě super oběd ale střevu se to nelíbí takže žádnej básník ale bordel :D jinak do kamene se to vytesat může moje snoubenka mi říká že se občas chovám jako neandrtálec

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod Pedro » 09 lis 2014 00:41

proki73 píše:v mém střevu dříme akorád tak jalapeno poppers které jsem měl dnes na oběd poslední exeplář letošní sezony a kromu vývar z habanera red prostě super oběd ale střevu se to nelíbí takže žádnej básník ale bordel :D jinak do kamene se to vytesat může moje snoubenka mi říká že se občas chovám jako neandrtálec
To říká každá :thumbup:
Já zase dělal poslední letošní várku omáčky...tentokrát velmi, ale velmi pálivou...no hruškovou :angry1: , ale tentokrát opravdu chlapská verze.

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod proki73 » 09 lis 2014 10:28

Pedro píše:
proki73 píše:v mém střevu dříme akorád tak jalapeno poppers které jsem měl dnes na oběd poslední exeplář letošní sezony a kromu vývar z habanera red prostě super oběd ale střevu se to nelíbí takže žádnej básník ale bordel :D jinak do kamene se to vytesat může moje snoubenka mi říká že se občas chovám jako neandrtálec
To říká každá :thumbup:
Já zase dělal poslední letošní várku omáčky...tentokrát velmi, ale velmi pálivou...no hruškovou :angry1: , ale tentokrát opravdu chlapská verze.
Hrušková :angry1: :angry1: tak to je luxusní věc tu bych bral taky ale na zahradě nemáme hrušky :foods: škoda no ale já mám hrušku nejraději v tekutém stavu :thumbup:

Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod Colostomizer » 09 lis 2014 13:22

proki73 píše:
Pedro píše:
proki73 píše:v mém střevu dříme akorád tak jalapeno poppers které jsem měl dnes na oběd poslední exeplář letošní sezony a kromu vývar z habanera red prostě super oběd ale střevu se to nelíbí takže žádnej básník ale bordel :D jinak do kamene se to vytesat může moje snoubenka mi říká že se občas chovám jako neandrtálec
To říká každá :thumbup:
Já zase dělal poslední letošní várku omáčky...tentokrát velmi, ale velmi pálivou...no hruškovou :angry1: , ale tentokrát opravdu chlapská verze.
Hrušková :angry1: :angry1: tak to je luxusní věc tu bych bral taky ale na zahradě nemáme hrušky :foods: škoda no ale já mám hrušku nejraději v tekutém stavu :thumbup:
Jj, jako správný básník hledáš v tekuté hrušce inspiraci :)

Letos jsem hrušky taky nějak propásl, ale vyrobil jsem ještě jablečnou verzi ... a k tomu samozřejmě dvě várky mangové, ještě jednu várku dýňové a čtyři verze fermentované omáčky ... a ještě pár dalších hokusů pokusů :-D


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod Colostomizer » 09 lis 2014 13:56

Posílám asi už poslední letošní aktualizaci z lodžie :)

Pohledu z okna začala dominovat žlutá habanera, která jsem loni v zimě vytěžil ve formě semínek z paprik prodávaných v supermarketu. Letos jsem je ještě nesklízel a měl jsem velkou obavu, že už nedozrají ... Možná to díky letošnímu teplému podzimu nechám až na Vánoce :-D Ostatní okrasky už jsou po částečné sklizni a některé ještě odvážně kvetou. Na listech je už nicméně znát jistá podzimní únava a habanera začala listy odspodu shazovat ... Navíc se odněkud zase vyrojily mšice, ale v této pozdní fázi s výhledem na blížící se sklizeň jsem se rozhodl nechat je už být a terapeuticky nezasahovat ;)

20554

20555

20556

20557

20558

20559

20560


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod Pedro » 09 lis 2014 14:38

Já věděl, že nezklameš a vyfotíš.
Je to paráda.
Začínám se na další rok víc a víc těšit :-)

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Tady je Colostomizerovo ...

Příspěvekod chilli-max » 09 lis 2014 17:45

Krásný prales na balkoně...na tuto roční dobu nádherné rostliny.
http://www.foto-tapety.cz


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů