Queenas - 2.sezóna pálivek

Naše chilli papričky v roce 2013
queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod queenas » 22 úno 2013 15:30

Tak tohle budou nejspíš finální čísla na tuhle sezónu. Peter pepper bohužel 0/3 a další letos dávat už klíčit nebudu. Ještě je (ty 3) mám sice ve vlhkém substrátu, ale moc jim už nevěřím. Takže:

3x Trinidad Scorpion Butch T (od Hamiho)
3x Chocolate Bhut Jolokia (od Hamiho)
3x 7 Pot Douglah (od Hamiho)
2x Chile de Árbol
2x typ Kozí Roh
1x Trinidad Scorpion Yellow
3x Big Jim Chilli
2x Peter Pepper Red
2x Thai Red

Jinak jsem zjistil, že jsem netrpělivý maniak, a než rostlinky stihly samy vylézt ze semínek, tak jsem jim hodně pomáhal pinzetou a nůžtičkama - osvobozoval je. Musím říct, že to přežily všechny, ale jedna thai red při tom přišla o jeden děložní lístek, tak dýchá s jedním, ale už začíná vyhánět pravé lístky(ještě rychleji než její ségra), tak dobrý:)

A tady update fotky :) 22.2.2013
EDIT: koukám, že horní levá na první fotce má být TS Yellow a horní levá na druhé fotce má být 7 Pot Douglah, nějak jsem si je spletl tady na počítači:)
ObrázekObrázek

a tady 7 Pot Douglah, ten co mi chcípnul, pak se zas zmátořil a pak jsem zjistil, že nemá jediný kořínek, tak sedí v perlitu ve skleničce s troškou vody, přikrytý folií. Raší mu už pravé lístky, tak uvidíme, jak to bude dál. Zatím s ním nepočítám ve svých počtech... foto:
Obrázek
Naposledy upravil 2 dne queenas; celkem upraveno 2x.

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod Gygabite » 22 úno 2013 19:10

Cista prace queenas.
Ja jsem narozdil od tebe uz "trpelivy" takze ti dam vedet jak rychle ten Peter pepper red vyklici.Mam nasazenych 5+1 slolo.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod queenas » 22 úno 2013 19:19

je pravda, že jsem je trochu zatratil, ale i tak zalévám dál:) třeba z nich ještě něco nakonec přecijen vzejde. Druhé semínko TS Yellow taky ještě zkouším na tampónu, dokud nezačne plesnivět :)

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod queenas » 22 úno 2013 19:28

Heh, tak zrovna koukám, že mi začlo klíčit semínko chocolate bhut jolokia. To jsem dal klíčit 10.2. jestli se nepletu, zároveň ještě s jedním butchem T (den před odesíláním semínek:-\), ale ten vyjel už o pár dní dřív. Tak nakonec budou 3 čokolády. Jdu upravit počty :) kdyby vzešel u ten druhý TS Yellow, budu rád.. a aspoň 1 peter pepper:))

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod Gygabite » 23 úno 2013 19:10

Takze informace ohledem Peter pepper red.Sadil jsem 6.2. a dnes vylezla.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod queenas » 24 úno 2013 03:36

Tak jsem malinko popijel s bratrankem u nas, pred spanim kouknu na papricky a co nevidim. Peter pepper vyklicila jedna rostlinka :)
Bohuzel zustala v seminku a uz byla tak cm a pul nad zemi, tak jsem vytahl manikuru a lehce oveselen ji osvobodil za cenu ztraty konecku jednoho z deloznich listku, ale jinak vypada zdrave, takze se tesim na peter pepper red. Az budu na pocitaci, upravim seznam a nafotim:P

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod Gygabite » 25 úno 2013 11:01

Dobra prace tasim se za tebe i tvou kyticku.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Queenas - 2.sezóna pálivek

Příspěvekod queenas » 27 úno 2013 13:56

Tak se omlouvám Peter Pepperům Red. Z 0/3 se stalo už 3/3 :)
Přidávám fotky: 27.2.2013

nejdřív můj 7 Pot Douglah, který se tu už párkrát objevil, nejdřív málem zkapal na přeschnutí, pak se zmátořil pod sklenkou, pak přišel o všechny kořínky a šel do vlhkého perlitu ve sklenici pod folii (bez hormonů apod). Nakonec vyhnal kořínek. Tady je kořínek (fotka po přesazení bude níž):
Obrázek

a tady mix všech sazenic na severním okně. Rostou trochu pomalu, ale to bude tím světlem. Až se trošku oteplí, půjdou na zasklený balkon a občas, když vysvitne v příštích dnech, tak je dám aspoň na jižní okno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti