Lockiho květináče - 1. sezóna po konci světa

Naše chilli papričky v roce 2013
Uživatelský avatar
do100L
Stálý člen
Příspěvky: 118
Registrován: 02 kvě 2013 09:37
Reputace: 7
Obrázky: 0
Bydliště: NR

Re: Lockiho květináče - 1. sezóna po konci světa

Příspěvekod do100L » 15 srp 2013 14:10

locki píše:... lety vypracovanou metodu z ruznych jinych rostlin. Obecne plati, ze nejlepsi je pripravit dobrej substrat...do dvou vrstev - kousek nad dno a pak zhruba do prostredka - dam mezi substrat granulovanej kravskej hnuj.


... máš nejakú vychytenú značku granulovaných naturálov, alebo bereš čo aktuálne regál v kráme ponúkne ... pýtam sa preto, že ako som pozeral zloženia tak čo značka(výrobca) to iné čísla, tak mi napadlo, že ak je niečo osvedčené, vyskúšané tak netreba dumať navyše ... inak bomba úprava tých kvetináčov, pripomenulo mi to staré časy, ked sme ako decká obalovali orechy do pozlátka na vianočný stromek ...

pekná uroda :tiphat:
8-methyl-N-vanillyl-6-nonenamide / Liečivý efekt kapsaicínu se môže prejaviť pri dávkach 400mg - 3xtýždenne. To je množstvo odpovedajúce asi 3-8 papričkám habanera.

papagee1
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 14 srp 2013 19:54
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Lockiho květináče - 1. sezóna po konci světa

Příspěvekod papagee1 » 15 srp 2013 20:16

Naprostý souhlas,dělám to stejně akorát používám guano a do slepičáků přidávám vermesfluid.Ta moruga mi plodí už měsíc /skleník/
bezkonkurenční kytka,třeba habanero black nasazuje týden a bhut j. tmavnou 1.plody/na záhoně/.
duplicitní ůčet/stolen account/..?

locki
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29 čer 2012 22:08
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Český Brod

Re: Lockiho květináče - 1. sezóna po konci světa

Příspěvekod locki » 18 srp 2013 20:12

to do100L: Pouzivam granulovany hnuj ze Streleckych Hostic(fa Forestina) a spokojenost. Delaji to v kybliku po 3 kilech a 10 kilo pytel.

Jinak k tomu jeste malickost. Vtipna, ale podstatna. Nevyplati se hlavne u rostlin doma prihnojovat tak, ze rozhodite granule hnoje na substrat a treba je i mirne zahrabnete. Kytkam radost udelate velikou, o tom zadna, ale ten smrad co zahali domov po zaliti se neda. :D Kdysi jsem to udelal a okamzite jsem to zase vyhraboval ven z kvetinacu. Chce to opravdu hluboko pri priprave, pak to funguje skvele.
Neboj se a sněz tu Nagu celou. My se budem smát, až se budeš za břicho popadat.

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Lockiho květináče - 1. sezóna po konci světa

Příspěvekod proki73 » 22 led 2014 22:07

čao kolego mám otázku podařilo se mi koupit seminka jalahot F1 ale nikde jsem se nedočetl jekeho vzrustu je rostlinka a jak jsou palive tak se obracím na tebe když už máš zkušenost dík za odpověď


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti