Problémy s listy chilli paprik

Choroby rostlin paprik, škůdci, identifikace, likvidace!
Uživatelský avatar
Strato3
Stálý člen
Příspěvky: 177
Registrován: 20 lis 2014 20:29
Reputace: 73
Obrázky: 0
Bydliště: Liberec

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Strato3 » 13 črc 2018 16:57

Dobrý den přátelé! :tiphat:

Baculo, moc děkuji za ochotu, ale nakonec doufám přeci jen něco sklidím. :thanx:
Rostlin bez plodů a s moc malými si moc nevšímali. Bohužel zmizeli ty těsně před dozráním. Tak jsem naložil co ještě stálo za to a odvezl jsem to k rodičům. Tam jsou ale jen volně. Časem se chystám převézt i skeník. Zahrádku jsem měl pouze pronajatou a krade se tam víc a víc. Tak že se vlastně vracím domů. Nechtěl jsem tu fňukat jen jsem byl fakt NAS*ANEJ.
Hezký den a ještě jednou děkuji.
Strato3

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5407
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9067
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Tea Racer » 13 črc 2018 20:05

To je opravdu neskutečný, co si nekdo dovolí, jak jim to může chutnat? Nepochopím tohle :(

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Faboš » 15 črc 2018 08:02

Lidi sou svině....

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Chozee77 » 16 črc 2018 07:36

To jsou ale 🐖😧🙄
Nechat jim to všechno zežrat...😤😤😤
Člověk fakt nemůže mít ani trochu radosti...😞😞😞
Snad ti ten zbytek všechno vynahradí...✊✊✊✊
A těm hajzlům upadnou rypáky a prde...le
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman

Avalanche
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2017 16:24
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Avalanche » 23 srp 2018 13:35

Ahoj přátelé, pěstuji teprve druhou sezonu, takže zkušenosti velice malé, nicméně... Mám dvě kytičky, Big black mama a Red peter penis pepper. Obě jsem koupil jako sazenice, mám je přesazené ve větších květináčích, po celou dobu na balkoně směr východ a zalívám vodou + ještě asi dva týdny zpátky jsem dával chilli focus (tak dvakrát do týdne, ředěnější, než dle návodu) a teď mám tekuté hoštické slepičince (smrad je to dobrej, nicméně namícháno dle návodu, dávám tak jednou za pět až šest dní - k tomuto kroku jsem se uchýlil, abych vyzkoušel jiné hnojivo, protože black mama nechtěla moc plodit). Krom toho, že mi listy ožírá malá světlezelená housenka (centimetr délka, šířka do milimetru, pěkně mrštná), tak jsem si na všech listech všiml takových malých tmavých flíčků. Mimo to má minimálně ten jeden vyfocený list zespod ono nažloutlé cosi, co nejde otěrem prstu dolů. Nemáte nápad, co by mohly znamenat skvrny, potažmo ten bordel zespod? Děkuji :tiphat:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5407
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9067
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Tea Racer » 23 srp 2018 13:46

Je to tu porad dokola, dokonce v tomto vlakne, zkus se podivat...

Uživatelský avatar
Burton1988
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20 črc 2018 08:44
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Burton1988 » 23 srp 2018 19:24

zdravím dotaz u sparkleru jsem oběvil že novější lístky jakoby vadnou špičky začnou tmavnout, nevím zda to je třeba přelitím nebo nedostatku prvků do ted jsem nezjistil co hnojivo Biobizz bio grow obsahu pojem 70 prvků je dost nepřesný :-)
5221352212
Naposledy upravil 3 dne Burton1988; celkem upraveno 25x.

Kendy
Moderátor
Příspěvky: 2195
Registrován: 05 kvě 2015 13:46
Reputace: 759
Obrázky: 0

Re: Problémy s listy chilli paprik

Příspěvekod Kendy » 24 srp 2018 09:34

Strato3 píše:
13 črc 2018 16:57
Rostlin bez plodů a s moc malými si moc nevšímali. Bohužel zmizeli ty těsně před dozráním. Tak jsem naložil co ještě stálo za to a odvezl jsem to k rodičům. Tam jsou ale jen volně. Časem se chystám převézt i skeník. Zahrádku jsem měl pouze pronajatou a krade se tam víc a víc. Tak že se vlastně vracím domů. Nechtěl jsem tu fňukat jen jsem byl fakt NAS*ANEJ.
Vím, že reaguji pozdě.. Ale dnes mi nějak ten tvůj příspěvek padl do oka.. A napadlo mě.. Už jsi zvážil si na zahrádku pořídit pár včelstev? Je to mnohem lepší než hlídací pes a ještě budeš mít med ;-)


Zpět na „Choroby a škůdci chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů