Chilli mast

Využití chilli papriček v lékařství, chilli mast aj.
Uživatelský avatar
Otherx
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 15 led 2012 22:34
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Trnava

Re: Chilli mast

Příspěvekod Otherx » 31 kvě 2012 18:18

Mopslik vedel by si poslat nejaku tu masticku aj na Slovensko? uz niekolko mesiacov mam problem s krizami a uz neviem co mam robit...verim v silu chilli ale svoju urodu este nemam kedze pestujem prvy rok... ak by sa to dalo tak by som ti bol povdacny, citam same dobre referencie na tvoju zazracnu masticku ;)

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chilli mast

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 31 kvě 2012 20:50

Otherx píše:Mopslik vedel by si poslat nejaku tu masticku aj na Slovensko? uz niekolko mesiacov mam problem s krizami a uz neviem co mam robit...verim v silu chilli ale svoju urodu este nemam kedze pestujem prvy rok... ak by sa to dalo tak by som ti bol povdacny, citam same dobre referencie na tvoju zazracnu masticku ;)
Není problém, napiš PM. :thanx:

Uživatelský avatar
Otherx
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 15 led 2012 22:34
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Trnava

Re: Chilli mast

Příspěvekod Otherx » 14 čer 2012 18:51

Takze masticku uzivam uz 3 dni (2x denne) a citim nenormalny rozdiel...nechcem aby to vyzeralo ako reklama ale ta mast od mopslika je UZASNA :))) diky este raz a urcite objednam dalsiu ked sa mi tato minie... PS: pali 2 hodiny jak svina ale stoji to za to :D

Uživatelský avatar
Otherx
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 15 led 2012 22:34
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Trnava

Re: Chilli mast

Příspěvekod Otherx » 20 čer 2012 17:02

Takze po tyzdni pouzivania musim povedat ze ta mast je ZAZRAK, to co za niekolko mesiacov nedokazali dat dokopy doktori, liecitelia, napravaci a v neposlednom rade injekcie to tato uzasna mast dokazala za tyzden, len to nechcem zakriknut ;)

gladiator91
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 15 bře 2012 09:56
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Chilli mast

Příspěvekod gladiator91 » 20 čer 2012 20:11

Jojo je to paráda :) já sem už vařil druhou várku pro přítelkyně dědu, jelikož celý život dělal podlaháře tak kolena mám dost bolavý a prej to docela pomáhá :) akorát do toho příště zkusím dát nějaký bylinky aby to i hezky vonělo ostatním, mě samotnému voní i prostá mast bez ničeho.
Moje album zde ->Gladiator

Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Chilli mast

Příspěvekod Hami » 21 čer 2012 06:54

My pro vylepšení aroma přidáváme skořici a vanilku.....Případně kapičku vonného oleje do aromalamp :-)

gladiator91
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 15 bře 2012 09:56
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Chilli mast

Příspěvekod gladiator91 » 21 čer 2012 09:03

Hmmm to musí bejt paráda s těmahle vůněma :) no uvidíme až bude někdy další várka tak s tím něco spáchám, díky za tip Hami ;) jinak mě se líbí vůně chilli masti bez ničeho.
Moje album zde ->Gladiator

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chilli mast

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 21 čer 2012 14:50

gladiator91 píše:Jojo je to paráda :) já sem už vařil druhou várku pro přítelkyně dědu, jelikož celý život dělal podlaháře tak kolena mám dost bolavý a prej to docela pomáhá :) akorát do toho příště zkusím dát nějaký bylinky aby to i hezky vonělo ostatním, mě samotnému voní i prostá mast bez ničeho.
Do mastičky přidávám včelí vosk s propolisem, nejen že jí krásně ovoní, ale taky má velký + co do léčebných účinků společně s chilli. Nikdy to není o jedné bylince, přidávám i zlatobýl, kostival, řebříček, měsíček a další. Pro další možnost ovonění se může použít levandule.

Chilli mast by mohla být zajímavá v kombinaci s kafrem, nebo mentholem - běžně k dostání v lékárně v krystalické podobě.

No pořád by bylo co zkoušet a vyrábět, jen mít trochu víc času :jalapeno:

Otherx, jsem moc rád, že mastička pomohla :bow:


Zpět na „Chilli papričky v lékařství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů