Odpadávání květů Habanero a Scorpio Moruga

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
pizzaiolo
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 črc 2016 00:53
Reputace: 0
Obrázky: 0

Odpadávání květů Habanero a Scorpio Moruga

Příspěvekod pizzaiolo » 04 srp 2016 09:50

Máte někdo zkušenosti s odpadáváním květů u papriček Habanero a Scorpio Moruga?Pěstuji za oknem.Poupata se otevřou a za pár dní upadnou i se stonkem.Půdu mám předhnojenou na 6 týdnů.Použil jsem Zeminu Floria-zahradnický substrát s Mykorhyzou.Obsahuje Perlit,kokosova vlakna a mykorhizni houby..Dle pana Kosiny zalevám 1 týdně,kytky mám v bytě za oknem.Dříve jsem hnonil ale dle rad jsem stím přestal.Půda je předhnojená.Také se mi u Morugy stáčí špičky listů jakoby do kalichu.Můžete mi poradit co stím.Díky moc.

ondo
Stálý člen
Příspěvky: 161
Registrován: 03 úno 2015 08:30
Reputace: 220
Obrázky: 0
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Odpadávání květů Habanero a Scorpio Moruga

Příspěvekod ondo » 04 srp 2016 10:05

Najlepsie keby pridas fotku ako rastlinka vyzera. Faktorov moze byt vela, za oknom moze byt problem s opelenim, kvietka treba opelit stetcom alebo rastlinou aspon zatriast, na aky smer mas orientovane okno, v akom velkom kvetinaci to mas atd..

pizzaiolo
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 črc 2016 00:53
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Odpadávání květů Habanero a Scorpio Moruga

Příspěvekod pizzaiolo » 04 srp 2016 14:24

Kvety jsem opyloval.Habanera mam cca v 5l kvetinaci a Morugu cca 20 l.Okna mam smer na západ.Slunce mi sviti do oken pres poledne a potom se stáčí.Tak snad info pomohlo.Fotky poslu pozdeji az budu na Pc.

rak102
Stálý člen
Příspěvky: 282
Registrován: 12 kvě 2015 21:24
Reputace: 178
Obrázky: 0
Bydliště: Kostelany nad Moravou

Re: Odpadávání květů Habanero a Scorpio Moruga

Příspěvekod rak102 » 04 srp 2016 21:20

Podle toho staceni listu bych rekl prehnojene.Nehnoj,neprelivej.Nech je at si udelaji poradek samy.Zalej az jim budou viset listy a jinak si jich vubec nevsimej.Cim vic kolem nich budes behat,tim to bude horsi.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů