Symbivit-trochu jine houbicky

Hnojení paprik
Wiking
Stálý člen
Příspěvky: 182
Registrován: 25 led 2011 19:49
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Brno, Drazdany

Re: Symbivit-trochu jine houbicky

Příspěvekod Wiking » 10 dub 2013 22:22

mopslik píše: Mykorhiza a Symbivit nemusí být testován ani nijak jinak souzen :) Tyto produkty jsou již několik osvědčenými a běžně používanými. Účinky jsou všem známy, to že někomu vyrostly 4 rostliny paprik (což je pro jakékoliv hodnocení málo), je spíše zapříčiněno nedostatkem informací o účincích a fungování.

Pokud máte zájem něco testovat, tak už trochu objektivněji. A to alespoň ze vzorku 100 rostlin stejné odrůdy, pokud možno ve sterilních podmínkách - pěstební box, stejná teplota, stejná vlhkost, stejné světelné možnosti pro všechny testované atp.

:wave:
Ja jsem mel takove male vzorky Symbivitu na otestovani. Trochu ty houbicky, trochu hnojivo.
Na prebalu byl navod a obrazek jak to ma byt pouzito.
100 rostlin od jedne odrudy k otestovane je pro me nerealne, a pripadne mi to snad az prilis prehnane, ja mam misto na max 60 rostlin, proto jsem se rozhodl k testu jen na 2 rostlinach.
Musim rici, ze si nedovedu predstavit, ze by 100 rostlin se Symbivitem melo jiny vzrust nez ty 2 ktere jsem otestoval.
Jestli jsem nekde udelal chybu, nevim. Postupoval jsem dle navodu na pribalovem letaku.
Taktez jsem toho nazoru, ze test byl objektivni, stejna teplota, vlhkost, stejne svetlo atd bylo samozrejme dodrzeno, vsechny rostliny staly na stejnem okne jen par cm od sebe.
Pokud je nekdo se Symbivitem spokojen, tak to me opravdu tesi a preji mu bohatou urodu!!
Ja se radeji vratim k pestovani tak, jak uz to delam cele ty dlouhe roky.. bez Symbivitu.
Proste me to nepresvedcilo.. tot vse.
[glow=red]A Chili a Day keeps the Doctor away!!![/glow]

Bobochrobo
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12 úno 2014 20:43
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Symbivit-trochu jine houbicky

Příspěvekod Bobochrobo » 25 úno 2014 12:14

Přátelé rostlin, myslíte, že je velký rozdíl mezi přípravky "Symbivit" a "Symbivit-Rajče a paprika"?

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbivit-trochu jine houbicky

Příspěvekod Filichilli » 25 úno 2014 18:32

Ahoj, velké rozdíly nejsou, ve složení je rozdílný symbivit a symbivit pro rajčata a papriky v jediné věci. U Symbivitu jsou navíc nějaké granule, které se biologicky rozloží a u paprik a rajčat kromě tohodle keratin.. Pro rajčata to bude asi tím pádem vhodněji upravené přímo na plodovou zeleninu tohoto typu.


Zpět na „Hnojení chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů