padajuce kvety

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: padajuce kvety

Příspěvekod Colostomizer » 31 srp 2015 14:08

Sázel bych spíš na konec veder ... Bloom mi na papriky přijde trochu moc přísnej, přece jen to je primárně určeno pro jinou kytičku :) Zkoušel jsem i Grow a FishMix a s těmi žádný problém nebyl. Což jsem se třeba u FishMixu vzhledem k jeho omáčkoidní konzistenci dost divil.


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3575
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3831
Obrázky: 0

Re: padajuce kvety

Příspěvekod MartinS » 31 srp 2015 15:18

No vidis , me po bloomu zacalo kvest Rocoto a to ho mam stale na Jiznim balkone :-D

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: padajuce kvety

Příspěvekod stankar » 02 zář 2015 11:25

Tak moje Dorset Naga a TS porad opadavaji, na TS uz byly nejake kvety, ktere mely pyl, opyloval jsem je a stejne upadly ... porad mi ty kvety ale prijdou moc male na utvoreni plodu. Jeste pockam tak tyden nebo dva at se projevi ty slepicince, co jsem pridal, jestli to nepomuze, tak uz asi nic.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3575
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3831
Obrázky: 0

Re: padajuce kvety

Příspěvekod MartinS » 02 zář 2015 11:31

No ja jsem na tom podobne. Vsechny vetsi haba uz se rozjely, TSM stavkuje, Haga stavkuje, Carolina taky.
A to jsou uz poradny kere. Uvidime co udela s tim ted to ochlazeni.

Hlavne TSM ma kmen jako prase a korunu, takze u ni vzhledem k velikosti s dozravani doma moc nepocitam. Maximalne osekani vetvi a zkusit prezimovat.

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: padajuce kvety

Příspěvekod stankar » 02 zář 2015 12:09

MartinS píše:No ja jsem na tom podobne. Vsechny vetsi haba uz se rozjely, TSM stavkuje, Haga stavkuje, Carolina taky.
A to jsou uz poradny kere. Uvidime co udela s tim ted to ochlazeni.

Hlavne TSM ma kmen jako prase a korunu, takze u ni vzhledem k velikosti s dozravani doma moc nepocitam. Maximalne osekani vetvi a zkusit prezimovat.
To se podle me nevyplati, protoze tohle jsem u te svoji Nagy a TS udelal a ani loni, ani letos neplodili, jestli je fakt moznost, ze by byly rostliny sterilni, tak urcite nasadit dalsi sezonu znova...

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3575
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3831
Obrázky: 0

Re: padajuce kvety

Příspěvekod MartinS » 02 zář 2015 15:50

Spis se mi pro ne nepodari udelat na balkone idelani klima. Je to z extremu do extremu. Pomerne silne poryvy vetru, zima, mesic veder...

Haba Jacques vsechny uz plodej, Aji taky, Penis Peppper zacina drzet vice plodu, Cheiro Roxa taky, Barbero Coffee Brown. Zacina plodit male Haba Red v malem kyblu, po nagach co jsou v 5l to ani moc neocekavam. Dokonce Rocoto zacalo drzet kvety. TSM a Caroliny stavkuji a pritom jsou to nadherne kere. Hlavne ty Caroliny.

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: padajuce kvety

Příspěvekod stankar » 04 zář 2015 19:09

stankar píše:Tak moje Dorset Naga a TS porad opadavaji, na TS uz byly nejake kvety, ktere mely pyl, opyloval jsem je a stejne upadly ... porad mi ty kvety ale prijdou moc male na utvoreni plodu. Jeste pockam tak tyden nebo dva at se projevi ty slepicince, co jsem pridal, jestli to nepomuze, tak uz asi nic.
Tak TS uz nahodila prvni plod ... po 2 letech :D nevim, jestli pomohlo to ostrihani spodnich vetvi nebo slepicince, ale aspon neco ...
Dorset Naga se zatim chysta nahodit novou varku kvetu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ernest
Stálý člen
Příspěvky: 203
Registrován: 23 črc 2015 13:16
Reputace: 10
Obrázky: 0
Bydliště: Střed města Prahy

Re: padajuce kvety

Příspěvekod Ernest » 09 zář 2015 21:35

Tak costankarovo prvni TS? Drzi se dobre po peti dnech? ... uz by tam mela byt pekna kulicka ....

Me aktualne v tehle teplote prestali kvety padat uplne ... proste tam jen visej .. osychaj jim konecky okvetnich listku ale tvarej se jako by chteli kvest celou dobu co bude chladno (takze asi tak do brezna)


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů