Plodiace a chutné okrasky

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
Uživatelský avatar
R-Ha
Stálý člen
Příspěvky: 190
Registrován: 16 led 2015 01:30
Reputace: 230
Obrázky: 0

Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod R-Ha » 20 zář 2015 00:43

Hľadám papričku ktorá bohate rodí a je jemne pálivá tak do 10 000 max. na priamy konzum, proste surovú ku všetkému...
Okrasky sa mi vidia ako super výnosné len som si nie celkom istý chuťou. Tak by som rád vedel názor skúsenejších.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3582
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3849
Obrázky: 0

Re: Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod MartinS » 20 zář 2015 01:01

Me hrozne chutna penis pepper. Dalo by se rict ze je to okraska. Na rozdil od vetsiny birdu, filiusu perel atd, nejis jen semena, ale muzes se do papricky pekne zakousnout :-) chutna prakticky jak klasicka oranzova papricka s tim ze to trosku pali.
Nicmene pokud se tomu da velkej kvetinac, je to metrovy ker do vsech stran. Takze zadny drobek.

Dalsi pekne hodne plodici jsou Ajiny a chut take vyborna. Taky ale to nejsou primo okrasky.

Primo Okrasku, ktera by byla malo paliva a zaroven chutna ani snad neznam. Treba poradi nekdo jiny.
Drtiva vetsina ma v sobe mraky semen a jen tenkou slupku kolem, takze skoro zadna chut( napriklad praire fire)

Koukni na tohle, neznam to ale nemusi to byt spatne:
http://www.seminka-chilli.cz/pimenta-tr ... r-151.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod BlueShark » 20 zář 2015 11:25

Hele já si dal včera do trouby hermelín, dovnitř koření a birds eye baby sušené to moje mutantní jak tu bylo nazváno, malé červené kuličky a to bylo žrádlo a pálí to dobře teda, pro mě nadmíru :-)

Jinak se musím smát, vlítnout sem někdo, netčený chilli atd, tak by si myslel, že jsi úchyl :-D
Věta: "Me hrozne chutna penis pepper", Ta mě rozbila :-D :-D :-D Gurmán s pepřenkou :-D

Uživatelský avatar
Lucifer
Stálý člen
Příspěvky: 112
Registrován: 24 kvě 2015 11:54
Reputace: 44
Obrázky: 0
Bydliště: Peklo
Kontaktovat uživatele:

Re: Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod Lucifer » 20 zář 2015 15:31

BlueShark píše: Věta: "Me hrozne chutna penis pepper", Ta mě rozbila :-D :-D :-D Gurmán s pepřenkou :-D
https://www.youtube.com/watch?v=nLFbsc1kR9k :thumbup:

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod BlueShark » 20 zář 2015 16:34

Lucifer píše:
BlueShark píše: Věta: "Me hrozne chutna penis pepper", Ta mě rozbila :-D :-D :-D Gurmán s pepřenkou :-D
https://www.youtube.com/watch?v=nLFbsc1kR9k :thumbup:
To je jarabákovina :-D Ale hotovej Martin a jeho penis pepper :-D

Uživatelský avatar
R-Ha
Stálý člen
Příspěvky: 190
Registrován: 16 led 2015 01:30
Reputace: 230
Obrázky: 0

Re: Plodiace a chutné okrasky

Příspěvekod R-Ha » 26 zář 2015 01:43

Chalani ďakujem za odpovede Aji určite vyskúšam na tie som počul len samú chválu, penis pepper možno. :thanx:
Ozval sa mi Zrzek že mi pošle na ochutnanie + semienka z tých jeho noname mini okrasiek (nazval to made in penny myslím) za čo mu ešte raz ďakujem.
Palom sú pre mňa akurát a chuťovo tiež veľmi slušné a po rozkrojení majú príjemnú citrusovú vôňu. Normálne uvažujem nad tým že zasadím niekde na okno...


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů